memoji

نحوه فعال کردن کنترل صدا در مک برای HDMI یا DisplayPort Audio

۱۶ بهمن ۱۳۹۶

اگر شما سیستم خود را به یک مانیتور خارجی با استفاده از HDMI یا DisplayPort متصل می کنید، اغلب کنترل های صدا بر روی صفحه کلید خود را از دست می دهید. بسته به نحوه استفاده از مک این می تواند نوعی آزار دهنده باشد، در اینجا یک راه حل عجیب و غریب است.

 

هنگامی که یک مک بوک یا هر مدل دیگری از مک را به یک صفحه نمایش با یک HDMI یا DisplayPort متصل می کنید، MacOS انتظارات معقولی دارد که می خواهید میزان آن را از دستگاه خارجی کنترل کنید، به این معنی است که شما یک مک را به یک تلویزیون یا پروژکتور وصل می کنید، زیرا شما احتمالا می خواهید با استفاده از آن از راه دور کنترل میزان صدا را کنترل کنید.

 

۱- SoundFlower را دانلود و نصب کنید.

۲- SoundflowerBed را دانلود و نصب کنید. (این نرم افزار قدیمی است که به مدت طولانی به روز نشده، اما این تنها راه حل است که این مشکل را رفع میکند.)

۳- بر روی ایکون SoundflowerBed کلیک کنید و DisplayPort یا HDMI که بستگی به دستگاه خروجی شما میباشید را انتخاب کنید.

۴- بر روی ایکون اسپیکر یا صدا ی سیستم خودتون کلیک کنید و گزینه Soundflower را انتخاب کنید. در صورت نبود این گزینه کافیبه به System Preferences مراجعه کنید و گزینه Sound را انتخاب کنید و گزینه Soundflower را انتخاب کنید.

how-to-enable-mac-volume-control-for-hdmi-or-displayport

به این ترتیب، اکنون می توانید صدای خود را از طریق صفحه کلید خود کنترل کنید. روش دیگری برای انجام این کار با استفاده از ابزار صوتی MIDI Setup وجود دارد، اما من هرگز قادر به انجام این کار به درستی نبودم. اگر چه این نرم افزار SoundflowerBed فوق العاده قدیمی است اما برای من کار می کرد.

 

 

مـــــــــک نــــــید

MacNeed.ir

abdolkarim
عبدالکریم بازدار
عبدالکریم همیشه سادگی و زیبای رو دوست داره و بهمین خاطر از محصولات اپل خوشش میاد، البته آچارفرانسه هم هست، از جنوب كشور در خدمت شما عزیزان اپلی خواهد بود

دیدگاه ها

  1. علی گفت:

    من این مشکل رو دارم. اما وقتی نرم افزار را نصب میکنم در لیست برنامه ها اضافه نمی شود تا اجرا کنم.

  2.   محمد گفت:

    SoundflowerBed بعد ار دانلود یه فودر هست که داخلش اطلاعات نرم افزار هستش فایلی به عنوان نصب برای من نیست
    ممنون می شم راهنمایی کنید