هر آنچه از اپل نیاز دارید

دانلود، آموزش و بررسی را از ما بخواهید

ArvanCloud
Giftcard
× توجه کنید! برای حل مشکل خطای 1009 دستگاه‌های اپل خود به تلگرام مک نید مراجعه بفرمایید.
نسخه جدید
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷
لینک دانلود
۲۸۲,۳۰ مگابایت

FilmLight Daylight یک پلتفرم عکسهای اولیه سینماتوگرافی برای مدیریت عکس و تبدیل کد با اجرای با کیفیت بالا است.این برنامه به عنوان یک ابزار تصمیم گیری تبدیل  جمع و جور و در عین حال قدرتمند است . 

 

تا به Dop ها و کارگردانها کمک کند صحنه ها را بنا کنند و  عکسها و فیلمهایی که گرفته اند را به تصویر بکشند بر روی یک ست یا در یک مکان خاص، همچنین تمامی ویژگی های پیچیده ی مورد نیاز در یک اپلیکیشن را دارد.

 

خلاقیت کامل در Baselight

درجه بندی ها می توانند به ارزشی معادل با CDL محدود شوند و یا به عنوان ۳D LUT برای روند های کاری که با cross-platform سروکار دارند ارسال شوند.اما شما نیازی به تحمیل کردن کمترین تقسیم کننده رایج نمی باشید. تمامی عکس ها می توانند دارای نمای خیره و ماهر Baselight را داشته باشند.

 

گسترش یافتن به اسانی

این برنامه برای خرید کردن و اجارهی ۳ ماهه قابل دسترس است. و لایسنس ازاد ان می تواند از یک دستگاه به دستگاه دیگر تنها با یک طرح مجوز بر اساس web جابه جا شود.

 

پشتیبانی متادیتای وسیع

این برنامه یک کنترل جامع از متادیتا را برای شما تهیه می نماید. این سیستم تمامی داده هایی را که می تواند از دوربین شما و فایل های صوتی شما بگیرد را می خواند و متادیتای مناسب را در Sequence Browser و Shots View نمایش می دهد. و شما می توانید که اطلاعات را به سورت کوچک در Scene و یا Galleries مشاهده نمایید.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.9 به بعد

اسکرین شات

Filmlight Daylight 5.1.10636

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

برچسب ها:, , , , , , ,