هر آنچه از اپل نیاز دارید

دانلود، آموزش و بررسی را از ما بخواهید

Bet Talent
ArvanCloud
Giftcard
× توجه کنید! برای حل مشکل خطای 1009 دستگاه‌های اپل خود به تلگرام مک نید مراجعه بفرمایید.
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۶

برنامه Pixelmator یک برنامه برنامه ویرایش عکس و تصویری قدرتمند است که جایگزین عالی برای فتوشاپ است. حتی بهتر است که آخرین نسخه های Pixelmator دانلود کنید و نصب کنید که امکانات جدیدی برای برنامه ی Photo ایجاد شده است را استفاده کنید که برخی از ویژگی های جالب و سرگرم کننده را در ابزار ویرایش عکس در برنامه ی Photo ارائه می دهد.

 

فعال کردن افزونه ی Pixelmator در Photo :

کاربران عزیز مک نید شما نیاز برنامه ی Photo دارید که البته به طور پیش فرض در مک وجود دارد و سپس برنامه ی Pixelmator را دانلود کنید و نصب کنید که در سایت مک نید به صورت رایگان در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده شده است.

۱- برنامه Photo را اجرا کنید و بر روی یک عکس به دلخواه کلیک کنید و از بالا قسمت سمت راست بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

enable-pixelmator-extensions-photos-mac

۲ – از سمت راست بر روی “Extensions” کلیک کنید.

enable-pixelmator-extensions-photos-mac

۳- از منوی باز شده بر روی “More” کلیک کنید.

enable-pixelmator-extensions-photos-mac

۴ – در اینجا کافی است که تیک دو گزینه ی “Pixelmator Distort” و “Pixelmator Retouch” را علامت گذاری کنید.

enable-pixelmator-extensions-photos-mac

۵ – به قسمت ویرایش (بخش دوم آموزش) برگردید سپس دوباره بر روی “Extensions” کلیک کنید، همانطور که مشاهده میکنید دو گزینه ی “Pixelmator Distort” و “Pixelmator Retouch” ظاهر شده است.

– میتوانید با استفاده از Pixelmator Retouch بر روی عکس خود جلوه های Clone, Light, Color, Softe و Sharpen brushes پیاده سازی کنید.

– با استفاده از Pixelmator Distort نیز میتوانید عکس خود را به صورت های Warp, Bump, Pinch, Twirl Left, Twirl Right و Restore ویرایش کنید.

enable-pixelmator-extensions-photos-mac

افزونه Pixelmator به طور قابل توجهی آسان برای استفاده به طور مستقیم در داخل برنامه Photo است که بدون باز کردن Pixelmator میتوانید از امکانات این برنامه استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که جایگزینی برای استفاده از Pixelmator نیستند، بلکه مجموعه ای کامل از ابزار ویرایش تصاویر، رتوش و اصلاح تصاویر است، فقط به معنای افزایش ابزار در برنامه Photo خواهد بود.

 

موفق باشید.

Macneed.ir

عبدالکریم                    بازدار
نویسنده این پست: عبدالکریم بازدار با من در ارتباط باشید
همیشه دنبال سادگی و در عین حال زیبایی بوده ام، اپل بسیار زیبا و ساده است و من این سادگی و زیبایی را دوست دارم، من عبدالکریم بازدار از جنوب کشور داری لیسانس مهندسی نرم افزار از دانشگاه عالی هستم و در مک نید، که یکی از بزرگترین سایت ها در ضمینه ی مک است فعالیت میکنم و امیدوارم مفید واقع شوم.

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

برچسب ها:, , , , , ,