memoji

اضافه کردن افزونه Pixelmator در برنامه Photos

۱۵ تیر ۱۳۹۶

برنامه Pixelmator یک برنامه برنامه ویرایش عکس و تصویری قدرتمند است که جایگزین عالی برای فتوشاپ است. حتی بهتر است که آخرین نسخه های Pixelmator دانلود کنید و نصب کنید که امکانات جدیدی برای برنامه ی Photo ایجاد شده است را استفاده کنید که برخی از ویژگی های جالب و سرگرم کننده را در ابزار ویرایش عکس در برنامه ی Photo ارائه می دهد.

 

فعال کردن افزونه ی Pixelmator در Photo :

کاربران عزیز مک نید شما نیاز برنامه ی Photo دارید که البته به طور پیش فرض در مک وجود دارد و سپس برنامه ی Pixelmator را دانلود کنید و نصب کنید که در سایت مک نید به صورت رایگان در اختیار شما کاربران عزیز قرار داده شده است.

۱- برنامه Photo را اجرا کنید و بر روی یک عکس به دلخواه کلیک کنید و از بالا قسمت سمت راست بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

enable-pixelmator-extensions-photos-mac

۲ – از سمت راست بر روی “Extensions” کلیک کنید.

enable-pixelmator-extensions-photos-mac

۳- از منوی باز شده بر روی “More” کلیک کنید.

enable-pixelmator-extensions-photos-mac

۴ – در اینجا کافی است که تیک دو گزینه ی “Pixelmator Distort” و “Pixelmator Retouch” را علامت گذاری کنید.

enable-pixelmator-extensions-photos-mac

۵ – به قسمت ویرایش (بخش دوم آموزش) برگردید سپس دوباره بر روی “Extensions” کلیک کنید، همانطور که مشاهده میکنید دو گزینه ی “Pixelmator Distort” و “Pixelmator Retouch” ظاهر شده است.

– میتوانید با استفاده از Pixelmator Retouch بر روی عکس خود جلوه های Clone, Light, Color, Softe و Sharpen brushes پیاده سازی کنید.

– با استفاده از Pixelmator Distort نیز میتوانید عکس خود را به صورت های Warp, Bump, Pinch, Twirl Left, Twirl Right و Restore ویرایش کنید.

enable-pixelmator-extensions-photos-mac

افزونه Pixelmator به طور قابل توجهی آسان برای استفاده به طور مستقیم در داخل برنامه Photo است که بدون باز کردن Pixelmator میتوانید از امکانات این برنامه استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که جایگزینی برای استفاده از Pixelmator نیستند، بلکه مجموعه ای کامل از ابزار ویرایش تصاویر، رتوش و اصلاح تصاویر است، فقط به معنای افزایش ابزار در برنامه Photo خواهد بود.

 

موفق باشید.

Macneed.ir

abdolkarim
عبدالکریم بازدار
عبدالکریم همیشه سادگی و زیبای رو دوست داره و بهمین خاطر از محصولات اپل خوشش میاد، البته آچارفرانسه هم هست، از جنوب كشور در خدمت شما عزیزان اپلی خواهد بود