دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Loopback 2.0.0 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

مسیر صدا ها را با برنامه ی فوق العاده ی Loopback در دست بگیرید. با این برنامه می توانید صدا ها را هدایت کنید و یا آنها را از برنامه ای به برنامه ی دیگر منتقل کنید! به آسانترین شکل ممکن صدا ها را بین برنامه ها انتقال دهید.

 

دیوایسی با صدای مجازی بسازید و صدا را از داخل برنامه ها به بیرون بکشید سپس آن را در برنامه ی پردازش صدا ها منتقل کنید. LoppBack به شما دسترسی قدرتمندی برای کنترل صدا در برنامه ها مستقیما از داخل مک شما می دهد. ازطریق این برنامه می توانید منابع صدا ها را با یکدیگر ادغام کنید. مک شما دیوایس مجازی صدا را دقیقا مانند یک دستگاه فیریکی نمایش می دهد. صدا ها را در بین برنامه منتقل کنید ، با اینکار برای مثال شخصی که از اسکایپ با شما در حال صحبت است تمام صداهای داخل سیستم شما را می شوند! همچنین شما با گزینه های بسیاری می توانید ویدیو ای از گیم پلی ضبط کنید و آن را به اشتراک بزارید و در آخر می توانید حتی دیوایس های سخت افزاری را با یکدیگر ادغام کنید. برنامه هایی نظیر GarageBand,Logic تنها از یک دیوایس صدا ضبط می کنند اما به لطف گزینه اجازه ضبط از کانال های بیشتر برنامه Loopback می توانید صدا های داخلی آنها را با یکدیگر ادغام کند!

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.9 به بعد

اسکرین شات

Loopback 1.1.5

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Loopback

Mix Up Studio 3.3.2

Cockos REAPER 6.68

Mix Up Studio 3.3.1

Picture Instruments Smart GPS Sync Pro 2.0.10 

Sound Siphon 3.3.6

Jaksta Screen Recorder 3.0.2

Movavi Slideshow Maker 8.0.1

Mix Up Studio 3.3.0

Smart Converter Pro 3.1.0

TurnTable 4.0.4

Mix Up Studio 3.2.6

Fission 2.8.0

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید