Jitouch 2.63

عضویت و دانلود

Jitouch برنامه ای که توسط ان قابلیت multi-touch gesture را برای MacBook های جدید و موس جدید می توان گسترش داد. این طراحی های اندیشمند شما را قادر به انجام کارهای مکرر ساده تر از گذشته می کنند. مانند تغییر tab ها در مرورگر ها، بستن پنجره ها، کوچک کردن پنجره ها، تغییر دادن فضا و ….

 

هم چنین این برنامه خیلی از عملکرد ها را برای Mac شما کامل می نماید، به عنوان مثال: استفاده از کلیک وسط برای trackpad و موس، عملکرد نمایش تمام صفحه، تنظیم پنجره ها در کنار هم همانند windows 7 اما سریعتر از ان، حرکت دادن و سایز بندی کردن پنجره ها با گرفتن هر گوشه پنجره، نشان دادن حرکات و اشارات برای magic mouse از طریق دسکتاپ و Exposé و … . حرکات و اشارات کاراکترها ویژگی جدیدی در Jitouch 2 می باشد که به شما اجازه  درخواست دستورات را با کشیدن کلمه ای انگلیسی و یا حرکات ساده تری مانند بالا، راست، بالا-راست و … را میدهد.

 

برخلاف هر نرم افزار دیگری که شما دیده اید، jitouch نوانایی ادغام multi-touch و شناسایی سیستم character را در کنر همدیگر میدهد تا به شما اجازه کشیدن را در همه جا ، همه زمان بر روی trackpad را بدهد. gesture ها به راستی بهتر و سریع تر در مقایسه با دیگر برنامه ها عمل میکند.

 

چه چیزی جدید است ؟

ورژن ۲.۶۳

اضافه شدن پشتیبانی برای OS X 10.11 El Capitan

نیازمندی سیستم

پردازنده 64-bit

OS X 10.9 به بعد

Magic Mouse, Multi-Touch MacBook, یا Magic Trackpad

اسکرین شات

Jitouch 2.63

دیدگاه ها

  1. Avatar فرزاد گفت:

    برنامه خیلی خوبیه …

    لطفا این برنامه رو هم برای دانلود قرار بدید : MagicPrefs