Guitar Pro 7.5.2.1620

عضویت و دانلود

Guitar Pro نخستین برنامه جهت ویرایش انواع ابزار آلات موسیقی مخصوصا گیتار می باشد.  اگر گیتاریست هستید و یا حتی به موسیقی در این سبک علاقه دارید این برنامه را از دست ندهید. با ما باشید

با Guitar Pro شما قادر به ساخت و نویسندگی و حتی تولید موزیک های خود خواهید بود و براحتی هر چه بیشتر می توانید مهارت های خود را با این برنامه بهبود بخشید.  بدلیل ابزار ها و فرمت های که این برنامه پشتیبانی می کند گیتار پرو توانسته شهرت زیادی در بین موزیسین ها پیدا کند. 

 

رابط کاربری:

تنها در یک دقیقه زیر و بم رابط کاربری این برنامه را خواهید دانست! این برنامه دارای رابط کاربری ساده می باشد که بزودی از شما یک موزیسین می سازد کافیست نرم افزار را باز کنید و در تب ها وارد شوید و یک پلن جدید را با اینسترومنت ها شروع کنید.

 

ویرایش:

استعداد های خود را کشف کنید! شما می توانید نت ها،حالت موسیقی،جلوه ها را ویرایش کنید 

 

ابزار ها

با ابزار های حرفه ای موجود در فروشگاه ها نظیر : تار های بی نظیر،تیونر،مترونم و کیبورد براحتی می توانید هر صدایی که دلتان می خواهد در بیاورید.

 

اشتراگ گزاری

موزیک های ساخته شده ی خود را استخراج کنید و مستقیما در آیفون آیپد و آیپاد خود به اشتراک بزارید. شما به هزاران فرمت دسترسی دارید که می توان به (*.gp3, *.gp4, *.gp5, and *.gpx files) اشاره کرد.

نیازمندی سیستم

OS X 10.6 به بعد

اسکرین شات

Guitar Pro