دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Get Backup Pro 3.4.6 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

Get Backup Pro برنامه ای قدرتمند جهت گرفتن بک اپ و شبیه سازی دیسک با قابلیت هنگام سازی پوشه ای می باشد.

 

کارایی Get Backup Pro برای شما:

بک اپ گیری کامل و توسعه ان

تولید بک اپ فشرده، رمز نویسی شده از داده های شما

ساخت بک اپ های بوت شده برای بازگردانی انی و سریع

بک اپ خودکار، شبیه سازی، و پردازش هنگام سازی با برنامه ریزی انعطاف پذیر

 

ویژگی های کلیدی

بک اپ های بوت شده توسط Cloner به هنگامی که دیسک هارد خراب می شود: یکی از بدترین حالات ممکن این است که برای ان که بتوانید بر روی فایل های بک اپ کپی گیری نمایید شما می بایست منتظر یک درایو هارد جا به جا کننده بمانید و سپس از یک پردازش ملالت اور گذر کنید. The Cloner در Get Backup یک دیسک هارد خارجی را می گیرد و انرا به یک کپی بوت شده در Mac شما تبدیل می نماید. پس دیگر نیازی به صبر کردن برای جا به جایی نیست.

بک اپ خودکار و هنگام سازی، یک ابزار جدول سفارسی شده را پردازش می کنند که اجازه می دهد تا به طور کامل بک اپ گیری و هنگام سازی را به طور خودکار انجام دهد، بنابراین بک اپ ها ساخته می شوند و هنگام سازی بر روی قاعده و اصول ان اتفاق می افتد ( روزانه، هفتگی، ماهانه). شروع زمان بک اپ و هنگام سازی را در کمتر از یک دقیقه تعیین نمایید. شما حتی می توانید برنامه های جداگانه ای برای چندین بک اپ و پروژه های هنگام سازی بسازید.

بک اپ را به CD/DVD و یا هر دستگاه/درایو نصبی منتقل کنید، این برنامه به شما اجازه می دهد که بک اپ ها را در هر درایو و یا دستگاه نصبی ذخیره نمایید، مانند: FireWire, USB, ATA, SCSI, CD و دستگاه های DVD.

مشارکت با Apple iPhoto, Mail, iTunes و Address Book کار شما را در دسترسی و بک اپ گیری موسیقی، عکس ها، ایمیل و رکورد های ادرس اسان می نماید. همچنین شما می توانید هر فایل یا پوشه دیگری را که در کامپیوترتان ذخیره است را بک اپ گیری نمایید.

Data Sync فایل ها و پوشه های روی لپ تاپ و دسکتاپیتان و یا هر یرایو نصبی دیگری را همزمان می نماید. همزمان سازی 2 طرفه به شما این اطمینان را می دهد که شما دارای اخرین نسخه از فایل هایی که بر روی انهه کار کرده اید هستید، هیچ اشکالی ندارد که از کدام کامپیوتر استفاده می نمایید. پردازش هنگام سازی را برای راحتی کا و انعطاف پذیری برنامه ریزی کنید.

رمز نویسی کردن باعث می شود که بک اپ های شما با استفاده از یکی از 4 استاندارد رمز نویسی (AES-128, AES-256, Blowfish or Triple DES) امن تر شود، تا بتواند جلوی برگرداندن ارشیو های بدون حکم را بگیرد. قابلیت رمز نویسی کردن بک اپ ها، سطح بالایی از راحتی و ارامش را به هنگام ذخیره کردن ارشیو بک اپ ها روی هارد های اکسترنال برای شما فراهم می کند.

روش های گوانگون بک اپ:

کامل – تمامی فایل های انتخاب شده ذخیره می شوند، و ارشیو به وجود امده توسط قبلی ان جا به جا می شود.

نسخه شده – تمامی فایلهای انتخابی در یک ارشیو بک اپ جدید ذخیره می شوند، و ارشیو های قبلی دست نخورده باقی می مانند.

توسعه پذیر – هر بار که یک بک اپ ساخته می شود، تنها فایلهایی که تغییر کرده بودند در یک ارشیو بک اپ جدید ذخیره می شوند.

Get Backup در مقابل Apple Time Machine: شاید برای شما این سوال پیش اید که چرا به یک برنامه ی بک اپ گیری دیگری نیازمندید وقتی که می توانید از Apple Time Machine در مک استفاده نمایید. Get Backup  چندین برتری به هنگام کنترل چیزهایی که برای بک اپ گیری نیازمندید می باشد. این برنامه به شما راه های پیشرفته فشرده سازی و رمز نویسی و دیگر چیزها را به شما پیشنهاد می نماید.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.9 به بعد

پردازنده 64 بیتی

اسکرین شات

Get Backup Pro 3.4.6

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Get Backup

WonderPen

PDF Expert

Dropshare

Microsoft Office 2021 for Mac LTSC v16.73 VL

Xmind Pro 22.11.3656

GoodTask

Unclutter

iA Writer

File List Export

Mia for Gmail

Microsoft Office 2021 for Mac LTSC v16.72 VL

TaskPaper

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید