دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Dropzone 3.6.7 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

Dropzone انجام کارها را بر روی مک شما سریع تر و آسان تر می کند. یک فایل را بر روی آیکون dock بکشید و دسته ی کاملاً قابل تنظیم فایل های شما به راحتی با استفاده از انیمیشن مرکزی خارج می شوند.

 

یک فایل را روی یک مقصد بکشید و بقیه اش را به عهده ی  Dropzone بگذارید.حتی اگر درحال نصب یک برنامه, آپلود یک فایل بر روی یک سرور FTP یا اشتراک گذاری عکس هایتان در Flickr باشید 

 

اجرای برنامه:

گاهی اوقات می خواهید یک برنامه را به سرعت در دسترس باشد, اما نمی خواهید در Dock فضایی را اشغال کند. به راحتی آن را به شبکه ی Dropzone خود اضافه کنید.بعد می توانید برنامه را با کلیک کردن بر روی آن در شبکه ی Dropzone اجرا کنید. و یا می توانید فایل ها و پوشه ها را روی آن بکشید.

 

نصب برنامه ها :

یک DMG را روی مقصد نصب برنامه بکشید و Dropzone بکاپ image هارد دیسک را سوار می کند. برنامه را داخلش پیدا کرده و داخل پوشه ی برنامه کپی می کند, آن را اجرا می کند, بکاپ image هارد دیسک را بیرون می کشد و برایتان به سطل آشغال منتقل می کند.

 

آپلود  Flickr :

یک شاخه از عکس ها را روی مقصد آپلود Flickr بکشید, و Dropzone آنها را برایتان آپلود می کند.

همچنین می تواند آدرس مستقیم image را به clipboard کپی کند که بتوانید برای یکی از دوستانتان آن را پیست کنید. همچنین می توانید اکانت های مختلف را راه اندازی کنید.

 

آپلود FTP :

می توانید هر تعداد سرور FTP را که خواستید با Dropzone اجرا کنید. اگه هنگام کشیدن SHIFT را نگه دارید, Dropzone حتی فایل ها یا پوشه ها را برای شما قبل از آپلود کردن فشرده سازی می کند و آدرس را روی clipboard. قرار می دهد .

 

ذخیره ی متن:

یک متن را روی مسیر ذخیره ی متن بکشید, Dropzone یک اسم از شما می خواهد و برای شما ذخیره اش می کند. .راهی عالی برای ذخیره ی آن دسته ی کوچک از متن هایی که نمی خوهید از دستشان بدهید.

 

کپی یا انتقال فایل ها:

گاهی اوقات میخواهید یک فایل پوشه را به جای دیگری از مک خود انتقال دهید. Dropzone به شما اجازه ی انتخاب مقصد برای انجام این کار را می دهد.  Dropzone از ابزارسریع و قدرتمند همگام سازی انتقال فایل برای انجام کارش استفاده می کند.

 

زیپ و ایمیل:

مقصد زیپ و ایمیل. فایل های کشیده شده را به صورت زیپ در می آورد و به ایمیل پیوست می کند , دیگر آماده ی ارسال است. یک صرفه جویی ساده و راحت در زمان.

 

گسترش Dropzone :

این برنامه دارای یک Ruby قدرتمند بر پایه ی API  است که به شما اجازه می دهد Dropzone را برای هر کاری بازنویسی .فقط این نیست. بلکه تمام کد ها برای مقاصد بالا, منبع باز است. پس میتوانید ما را در حتی بهتر ساختن Dropzone یاری کنید !

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.8 به بعد

اسکرین شات

Dropzone 3.6.7

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Dropzone

Dropshare

Microsoft Office 2021 for Mac LTSC v16.73 VL

Xmind Pro 22.11.3656

GoodTask

Unclutter

iA Writer

File List Export

Mia for Gmail

PDF Expert

Microsoft Office 2021 for Mac LTSC v16.72 VL

TaskPaper

Scrivener

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید