دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Disk Xray 2.7.5.27502 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

Disk Xray برنامه ای جهت نمایش استفاده اماری، 2 تایی کردن فایل ها و پوشه ها و ابزار پاکسازی برای OS X می باشد. این برنامه دارای 3 عملکرد بنیادی است، و به خوبی انها را اجرا می نماید. همچنین برای شما بالا ترین درجه امنیت و بازیابی تمامی فایلهایی که شما انها را به طور تصادفی حذف کرده اید را فراهم می کند.

 

اسکنر پوشه

اسکنر پوشه و یا همان Folder Scanner یک انالیزگر تسویری دیسک / پوشه می باشد که به شما کمک می کند فایل های و پوشه های حجیم را در دیسک خود پیدا نمایید. این برنامه به شما لیستی لحظه ای از انچه که فضای دیسک شما در حال رفتن است را می دهد. در یک لحظه شما می توانید تشخیص دهید که کدام پوشه ها بیخودی ضصا را به زور اشغال کرده اند و چه چیزی درون انها قرار گرفته است.

 

جست و جو گر فایلهای دوتایی

جست و جو گر فایلهای دوتایی یا Duplicate Files Finder به شما کمک میکند که حجمی از فضای دیسک خود را که توسط فایلهایی که دوتیی شده اند را ازاد نماید و انها را حذف کند. این کار می تواند اشکار کند که چند نمونه کپی از انساد و یا عکس ها و یا دیگر فایل ها در پوشه های شما ذخیره گشته و پراکنده شده است.

 

پاکساز دیسک

پاکساز دیسک یا Disk Cleaner به سرعت کامپیوتر شما با پیدا کردن و حذف فایلهای بیهوده می افزاید. این کار شامل انتخاب صریح Trash, پوشه دانلود،و همچنین شامل انتخالب محل هایی است که شما دیگر نمی دانید که کجا را پاک نمایید مانند log ها برنامه ها، cache های مرورگر ها، فایل های cookie و cache های دیگر برنامه ها و .. شامل این قسمت می شوند.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.8 به بعد

اسکرین شات

Disk Xray

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Disk Xray

SMART Utility 3.2.7

SSDReporter 1.5.7 (1453)

SSDReporter 1.5.7 (1422)

UninstallPKG 1.1.9

UninstallPKG 1.1.8

App Cleaner & Uninstaller Pro 7.1

App Cleaner & Uninstaller Pro 7.0.3

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید