دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Disk Drill Enterprise 4.5.369 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

برنامه Disk Drill برای ریکاوری اطلاعات در سیستم عامل مک شماست. به آسانی از فایل‌های خود در برابر اتفاقات تصادفی که منجر به حذف فایل‌های شما می‌شوند مراقبت کنید اما اگر فایلی حذف شود توسط Recovery Vault نه تنها خود فایل بلکه متادیتا‌ها و حتی اطلاعات کامل آن فایل نیز برگردانده می‌شوند، اطلاعاتی مثل اسم فایل، مقصد و …

بنابراین شما همیشه قادر به برگرداندن اطلاعات‌تان از فایل‌های سیستم مک (HFS/HFS+) و پارتیشن‌های FAT32 خواهید بود.

این برنامه همچنین دارای یک دیسک قدرتمند S.M.A.R.T. است که از سخت‌افزار‌های دیسک دیده‌بانی می‌نماید تا اگر اشکالی در سیستم به وجود اید قادر به ارسال اخطار باشد. نسخه Pro این برنامه دارای یک ویژگی دیگر برای اسکن کردن فایل‌های FAT, NTFS, HFS/HFS+ و دیگر فایل‌های سیستم است.

با اسکن سریع شما قادر به تشخیص مکان فایل‌های حذف شده FAT و NTFS هستید. این روش بسیار سریع و دقیق است اما برای فایل‌هایی که در مدت زمان خیلی قبل از سیستم پاک شده‌اند کاربرد ندارد.

این برنامه حرفه‌ای اما بسیار ساده قابلیت برگرداندن فایل‌های دیسک‌های Mac، هارد‌های اینترنال و اکسترنال، مموری کاردها، دوربین‌ها ، iPod Classic و … را داراست. بنابراین اگر درایو شما به طور تصادفی صدمه دیده و یا به طور اتفاقی موسیقی، عکس‌ها و یا فایل‌های دیگر خودرا از دست داده‌اید نگران از بین رفتن فایل‌های خود نباشید.

همچنین با گذاشتن رمز بر روی فایل‌های خود آن‌ها را از دست کسانی که شاید قصد پاک کردن آن‌ها را داشته باشند در امان نگه دارید.

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Disk Drill

System Toolkit 5.0.1

Mac DVDRipper Pro 10.0.3

Keyboard Maestro 10.0.2

iPulse 3.1.3

Magic Battery 7.0.0

FastScripts 3.0.3

SpamSieve 2.9.47

NetWorker Pro 8.1.0

PDF Expert 2.5.19

Progressive Downloader 5.1

Internet Speed Test 3.4 fix

System Toolkit 5.0.0

FSNotes 5.1.3

Internet Status 5.3 fix

SIMUnlocker 1.5.1

Hostbuddy 2.2.5 fix

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید