دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Disk Drill 3.6.918 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

برنامه Disk Drill برای رکاوری داده ها در سیستم عامل Mac است. به آسانی از فایل های خود در برابر اتفاقات تصادفی که منجر به حذف فایل های شما می شوند مراقبت کنید. وقتی فایلی حدف شود توسط Recovery Vault نه تنها خود فایل بلکه دارایی ها و حتی اطلاعات آن فایل نیز برگردانده می شوند مانند مواردی مثل اسم فایل، مقصد و…

 

بنابراین شما همیشه قادر به برگرداندن داذه هایتان از فایل های سیستم مک (HFS/HFS+) و پارتیشن های FAT32 خواهید بود.این برنامه همچنین دارای یک دیسک قدرتمند S.M.A.R.T.می باشد که از سخت افزار های دیسک دیده بانی می نماید تا اگر اشکالی در سیستم به وجود اید قادر به ارسال اخطار باشد. نسخه Pro این برنامه دارای یک ویژگی دیگر برای اسکن کردن فایل های FAT, NTFS, HFS/HFS+ و دیگر فایل های سیستم میباشد. با اسکن سریع شما قادر به تشخیص مکان فایل های حذف شده FAT و NTFS میباشید. این روش بسیار سریع و دقیق است اما برای فایل هایی که در مدت زمان خیلی قبل از سیستم پاک شده اند کاربرد ندارد.

 

این برنامه حرفهای اما بسیار ساده قابلیت برگرداندن فایل های دیسک های Mac ، هارد های اینترنال و اکسترنال،  مموری کاردها، دوربین ها ، iPod Classic و … می باشد.بنابراین اگر درایو شما به طور تصادفی صدمه دیده و یا به طور اتفاقی مویسقی ، عکس ها و یا فایل های دیگر خودرا از دست داده اید نگران از بین رفتن فایل های خود نباشید. همچنین با گداشتن رمز بر روی فایل های خود ان ها را از دست کسانی که شاید قصد پاک کردن آن ها را داشته باشند در امان نگه دارید.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.8.5 به بعد

اسکرین شات

Disk Drill 3.6.918

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام
 1. amin mostafaie۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸

  disk drill is damaged
  ارور میده…از پشتیبانی ممنون میشم نسخه مجاز یا کامپتیبل با کاتالینا رو برام ارسال کنه
  ami******faie@gmail.com

 2. salarghafaria@yahoo.com۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷

  با سلام
  ارور damage میده و می نویسه you should eject disk image
  لطفا راهنمایی می کنید ممنون؟

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید