دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Data Guardian 4.0.3 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

Data Guardian یک برنامه‌ی دیتابیس امن است. ایمنی و حریم خصوصی دوتا از مهم ترین مسائل در دنیای امروز هستند. گذاشتن رمز عبور های دشوار در کامپیوتر شما دیگر به راحتی این مسائل را حل نمی‌کند. Data Guardian یک برنامه‌ی دیتابیس امن با رمزگزاری های Blowfish بالغ بر 448 بیت است.

 

صرف نظر از این که اطلاعات شما چقد حساس هستند.ایجاد دیتابیس های متعدد در این برنامه برای انواع مقاصدی مثل یک دفترچه آدرس, دیتابیس های مشتری, لیست خرید کریسمس, مجله, مدیریت رمز عبور, و یا حتی دفترچه‌ی یادداشت.

به راحتی دسته بندی‌هایی برای ذخیره پرونده‌ها و حتی اعمال برچسب هایی با رنگ دلخواه و آیکون‌ها بسازید.

تنظیمات دید را برای هر دسته بندی تغییر دهید تا اطلاعات مورد نظرتان را ببینید. و حتی فیلد داده‌های دلخواه خود را اضافه کنید. با برنامه ای که شما را مجبور میکند اطلاعات خود را در فیلدهای از پیش تعیین شده وارد کنید, درگیر نشوید. اطلاعاتی را که نیاز دارید وارد کنید, نه آنهایی که مجبور به وارد کردنشان هستید.

جدا از قابلیت زنجیره‌ی کلیدی  یکپارچه‌ی این برنامه برای پر کردن خودکار رمزهای عبور در وب سایت ها, همچنین چندین ابزار گوناگون و ویژگی ها را برای افزایش رکورد ها به نمایش میگذارد آن هم فقط با یک کلیک. با شماره‌های تلفن از طریق مودم شما تماس برقرار می‌کند, ایمیل جدید  و پیغام می‌سازد و رمز عبورهای ایمن تولید می‌کند( برپایه‌ی یک الگوی انتخابی از شما)

و همچنین دو دیتابیس را منطبق می‌کند.

Data Guardian یک راه حل نهایی برای دیتابیس است , و نه اینکه فقط امنیت اولویت آن باشد. اجازه می‌دهد به یک چاقوی ارتش سوئیسی در نوع کامپیوتری برای عصر هرج و مرج‌های دیجیتالی تبدیل شود.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.7 به بعد

اسکرین شات

Data Guardian 4.0.3

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید