دنبال چه چیزی هستید؟
در نصب و یا فعال‌سازی برنامه BetterZip به مشکل برخورده‌اید؟
«پشتیبانی ۲۴/۷ مک نید در خدمت شماست»
بریم تو پشتیبانی

برنامه BetterZip نامی آشنا برای کاربران مک است. برنامه ای فوق العاده جهت استخراج و یا فشرده سازی فایل ها که به سرعت این کار را برای شما انجام می دهد .

 

استخراج فایل هایی که شما نیاز دارید – گاهی اوقات دیدید که در فایل های فشرده فایل های افزون تری بر آن چیزی که شما میخواهید وجود دارد با این برنامه می توانید تنها فایل مورد نظر را اکسترکت کنید .

 

باز کردن فایل های فشرده بدون استخراج کردن آنها – شما می توانید فایل های فشرده را بدون اکسترکت کردن داخل آنها را مشاهده کنید و هر کدام را که نیاز داشتید باز کنید ٬ این برنامه از فرمت هایی نظیر ZIP , SIT , TAR, XAR, GZip

, BZip2,7-Zip, CPIO, ARJ, lZH/LHA, JAR, WAR,CAB,ISO, CHM , RPM , DEB ,NSIS, BIN, HQX پشتیبانی می کند .

 

درست کردن فایل های فشرده – به ساده ترین شکل و با امکان drag & drop فایل های خود را از هارد دیسک خود داخل برنامه بی اندازید و همینطور شما نیاز نیست فایل هایی که می خواهید فشرده کنید را داخل یک فولدر خاصی انتقال بدهید و فرمت های پشتیبانی شده : ZIP , TAR , BZip2, XAR ,7-Zip, RAR .

 

محافظت از اطلاعات – BetterZip از اطلاعات شما با گذاشتن رمز بر روی آنها محافظت می کند .

 

بروز رسانی فایل های فشرده – می توانید با این برنامه پس از فشرده سازی فایلی را کم و یا زیاد کنید که این گزینه یکی از برتری های این برنامه نسبت به نرم افزار های دیگر می باشد.

 

ساخت فایل های فشرده سازگار – فایل های فشرده ای که با این برنامه می سازید با تمامی سیستم عامل ها اعم از ویندوز و لینوکس و … نیز سازگار می باشد .

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.9 به بعد

اسکرین شات

BetterZip 4.2.1

برنامه‌های مشابه BetterZip

Noise Machine 1.1.8

Navicat Premium 15.0.22

Microsoft Edge 86.0.622.43

MailSteward 14.1

Microsoft Outlook 2019 16.42

Microsoft Excel 2019 16.42

Microsoft PowerPoint 2019 16.42

Wirecast Pro 14.0.1

PDF Expert 2.5.12

Microsoft Office 2019 16.42

Renamer 6.0.6