همایش تخخصی ری اکت و جاوا اسکریپت در ایران

  • تاریخ انتشار: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • دسته بندی: اخبار

ری اکت کانف ( همایش ری اکت ) کنفرانس تخصصی جاوا اسکریپت با بورد اصلی React.js می باشد که قرار است به صورت تخصصی جاوا اسکریپت و ری اکت  را مورد بررسی عمیق تری قرار دهد، یک گردهمایی متفاوت با طعم JavaScript و React و برنامه نویسانی که جاوا اسکریپت می نویسند و جاوا اسکریپت را دوست دارند.

امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه شود تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداشته شود. در ری‌اکت کانف هدف، ایجاد بستری برای برنامه نویسان است تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند.  امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش کشیده شود.

 

همانطور که می دانید تا به مدت مشخصی دبیرخانه همایش بخش ارسال مقاله ها را ایجاد کرده بود تا برنامه نویسان از سراسر ایران بتوانند مقاله خود را ارسال کنند و سپس تیم داوری از بین مقاله هایی که ارسال شده بود منتخب ترین مقاله ها را بر اساس کیفیت و بار علمی انتخاب کردند. تمام سعی تیم برگزاری همایش این است که در اولویت اول سطح علمی همایش در رده بسیار بالایی قرار داشته باشد.

 

حضور برنامه نویسان با تجربه، افرادی که تازه میخواهند با برنامه نویسی آشنا شوند و دیدار با دوستان قدیمی و افرادی که تجربه کاری زیادی در سال های گذشته در صنعت نرم افزار دارند و همچنین شرکت هایی دکه به دنبال جذب نیروهای پر انرژی و پر توان هستند، می توانند گرمی این کنفرانس را افزایش دهند.

 

سخنرانان همایش:

همایش تخخصی ری اکت و جاوا اسکریپت در ایران

 

 

داوران همایش:

همایش تخخصی ری اکت و جاوا اسکریپت در ایران

تیم برگزار کننده:

همایش تخخصی ری اکت و جاوا اسکریپت در ایران

دبیر علمی همایش میلاد حیدری، ری اکت کانف را اینگونه توصیف کرده است :

صنعت برنامه نویسی ایران نیاز به یک جامعه یکپارچه دارد  جامعه ای که متشکل از برنامه نویس هایی باشد که حتی ممکن هست آنها را نشناسیم ولی سواد علمی و فنی بسیار بالایی داشته باشند. در ری اکت کانف قصد داریم تا با حضور  برنامه نویس های شناخته شده در کنار برنامه نویس هایی که شاید کمتر دیده شده اند دانش عمیقی از جاوا اسکریپت را به اشتراک بگذاریم. همایش ری اکت بستری برای شبکه سازی، دیده شدن و یادگیری خواهد شد.

بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان ایران امیدوارم در همایش ری اکت ایران امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید.

در ضمن همایش یک پنل گفتگوی جذاب با موضوعی کاملا تخصصی خواهد داشت که بزودی در سایت همایش اعلام خواهد شد.

سایت همایش ری اکت :  http://reactconf.ir