تاریخ احتمالی رویداد iPhone 12 در ماه اکتبر و عرضۀ Apple Watch و iPad در ماه سپتامبر

  • تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
  • دسته بندی: اخبار

Leaker jon Prosser از برگزاری رویداد iPhone 12 و عرضۀ iPad و Apple Watch خبر می‌دهد.

ماه پیش اپل با گزارش یک خبر اعلام کرد که امسال مدل‌های iPhone 12 را دیرتر از زمان‌بندی همیشگی که ماه سپتامبر است، وارد بازار می‌کند.همین خبر باعث سردرگمی طرفداران این برند در مورد برگزاری ایونت شده است.

Jon Prosser  کسی است که گاهی اوقات از برنامه‌های اپل اطلاعات نسبتا خوب و دقیقی دارد. او در یک خبر جدید  اعلام کرد که در یک هفته  از ۱۲ ماه اکتبر، رویداد iPhone 12 برگزار می‌شود. البته اواخر همین هفته حمل و نقل محصولاتش را شروع می‌کند.

اگر این تاریخ‌ها دقیق باشد، احتمالا اپل در رویداد ۱۳ اکتبر یک رویداد را را برگزار می‌کند و مقدماتی را برای مدل‌های کم‌قیمت برای ۱۶ اکتبر و دستگاه‌های جدیدتر برای ۲۳ اکتبر، فراهم می‌کند.

هنوز شایعات و گمانه‌زنی‌های بسیاری بابت این رویداد و معرفی محصول جدید اپل وجود دارد که البته این شرایط هم برای هیجان‌انگیزتر کردن این رویداد موثر است. این شایعات احتمال انتشار یک نسخۀ مبهم را بیان می‌کنند که نشان می‌دهد اپل برخی از مدل‌ها را قبل‌تر از مدل‌های دیگر راه‌اندازی می‌کند.Prosse ادعا می‌کند که iPhone 12 در ماه اکتبر عرضه می‌شود ولی از تاریخ مدل‌های Pro صحبتی نمی‌کند می‌گوید تاریخ مشخصی در دسترس نیست.

تاریخ احتمالی رویداد iPhone 12 در ماه اکتبر و عرضۀ Apple Watch و iPad در ماه سپتامبر به بازار

 

Prosser همچنین ادعا می‌‌کند که اپل در هفتۀ هفتم سپتامبر اپل‌واچ سری ۶ و یک iPad جدید را مشخصات نامشخص از طریق مطبوعات منتشر می‌کند. این یک امر غیرمعمولی برای اپل است که از Apple Watch جلوتر از آیفون‌های جدید رونمایی کند چون همیشه قسمتی از رویدادهای خود را به اپل واچ اختصاص می‌داد.

prosser می‌گوید این اطلاعات در سیستم است اما تاریخ انشار آن مبهم است و تاریخ نهایی برای رونمایی مدل‌های Pro مشخص نیست و این تاریخ‌ها دچار لغزش و تغییر هستند. ماه گذشته، Prosser ادعا کرد که مدل‌های iPhone 12 و iPad دید در ماه اکتبر به بازار عرضه می‌شوند.

البته Prosser در کنار اطلاعات درستش از برنامه‌های اپل، حدسیات و اخبار نادرستی هم داشته است. مثلا در ماه ژوئن او به غلط ادعا کرد که اپل برنامه‌ریزی کرده تا نام iOS را به iPhoneOS تغییر دهد. او تصاویری را به عنوان AirPower اپل منتشر کرد که صحت نداشت. برخی از ادعاهای Prosser نیز عجیب بوده است برای مثال حدس او در مورد اینکه اپل مشغول کار روی میراث استیوجابز است درست بوده است چون Apple Glasses از عینکی که جابز استفاده می‌کرد، مدل‌سازی کرد.

 

شما هم فکر می‌کنید اپل همانند همیشه از iPhone 12 Pro به همراه iPhone 12 رونمایی می‌کند؟ 
فکر می‌کنید چه زمانی و چطور این رویداد هیجان‌انگیز را برگزار می‌کند؟