بعضی از کاربران آیفون ۱۱ از نمایش رنگ سبز عجیب و غریب شاکی هستند!

  • تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
  • دسته بندی: اخبار

بعضی از کاربران آیفون ۱۱، ۱۱ پرو و ۱۱ پرو مکس متوجه نمایش رنگ سبز رنگی در صفحه نمایش خود شده‌اند. این اتفاق زمانی میوفتد که گوشی خود را unlock می‌کنند و بعد از چند ثانیه این رنگ سبز رنگ ناپدید می‌شود و گوشی به حالت طبیعی خود بازمی‌گردد.

 

بعضی از کاربران آیفون ۱۱ از نمایش رنگ سبز عجیب و غریب شاکی هستند!

 

هنوز مشخص نشده است که این مشکل دقیقا برای چی رخ داده است ولی کاربران زیادی در سایت Reddit این مطلب را به اشتراک گذاشته‌اند که زمانیکه گوشی خود را unlock می‌کنند، یک رنگ سبز رنگی اول نمایش داده می‌شود و پس از چند ثانیه، آیفون به حالت طبیعی باز‌میگردد.

 

کاربری در سایت Reddit نوشته است:

در ۲۵ درصد مواقع زمانی که آیفون ۱۱ پرو خود را در طول روز unlock میکنم، رنگ سبز را می‌بینم و بعد از ۳ ثانیه گوشی به حالت نرمال برمیگردد. کسی اطلاع دارد که این مشکل از آیفون ۱۱ است یا خیر؟ من در تلاش هستم که یک بار گوشی خود را ریستور کنم تا ببینم مشکل برطرف می‌شود یا نه.

 

بر گفته کاربران این مشکل از iOS 13.4.1 به بعد بوجود آمده است و احتمال می‌رود که یک مشکل نرم‌افزاری باشد و با آپدیت آیفون این مشکل حل خواهد شد. اما تا کنون خبری از حل شدن آن به‌گوش نرسیده است.

مدل‌های آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس این مشکل را دارند و کاربران از این موضوع به‌شدت ناراضی و شاکی هستند. همچنین این مشکل روی iOS های iOS 13.4.1 و iOS 13.5 و حتی iOS 13.5.1 مشاهده شده است و علی‌رغم گزارش کاربران، همچنان این مشکل روی سیستم‌عامل iOS وجود دارد.

اگر این مشکل نرم افزاری باشد، اپل می‌تواند به راحتی روی نسخه جدید iOS این مشکل را حل کند. هم‌اکنون نسخه 13.5.5 آی‌او‌اس در حال تست است و هنوز مشخص نیست که این مشکل حل شده است یا خیر.

 

آیا شما هم با این مشکل برخورد کرده‌اید؟ تجربه خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.