هر آنچه از اپل نیاز دارید

دانلود، آموزش و بررسی را از ما بخواهید

ArvanCloud
My Apple ID
× توجه کنید! برای حل مشکل خطای 1009 دستگاه‌های اپل خود به تلگرام مک نید مراجعه بفرمایید.
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵
دسته بندی: تجارت، مالی

Quicken 2016 برنامه ای که به شما در کنترل و تنظیم امور مالی کمک می کند، بنا براین شما خواهید دانست که در کجا و چه هنگام چه مقدار خرج و یا ذخیره کرده اید؟ این برنامه به سرعت تراکنش های شما را شاخه بندی می کند تا همیشه بتوانید به قبض های خود رسیدگی کنید و به شما کمک می کند تا برای برنامه ها و هدف های اینده خود دسترسی بهتری داشته باشید.

 

ویژگی ها

به نمام حساب های خود یک جا رسیدگی کنید: تمامی حساب ها، کارت های اعتباری، سرمایه گذاری ها و حساب های بازنشستگی خود را یک جا مشاهده نمایید. بنابراین شما متوانید وضعیت مالی خودرا مشاهده نمایید.

 

نمایش چگونگی انتقال مخارج شما و دیگر چیزها: این برنامه به طور خود کار مخارخ شما را مانند خوار و بار، پوشاک، سرگرمی ها و … را شاخه بندی می نماید تا شما به هنگام رسیدگی به انها به مشکل برنخورید.

 

برنامه ریزی برای پیشروی با بودجه: این برنامه به شما راهکارهایی برای ماندن و پیشروی به همراه بودجه ای که شما در اختیار دارید را میدهد. این برنامه به شما هدف های برای بودجه ای که در حال اختیار دارید را بر مبنای مخارج گذشته می دهد.

 

حتی یک قبض را فراموش نکنید: این برنامه به طور خودکار bill reminder را بر اساس قبض هایی که در قبل پرداخت کرده اید می سازد تا شما را به هنگام پرداخت قبوض هشیار سازد.

 

برنامه ریزی روی سرمایه ها و پرداخت مالیات: نحوه عملکرد سرمایه های خود را مشاهده کنید. این برنامه به طور مداوم به روز رسانی هایی را در رابطه با سهام شما در اختیار شما قرار میدهد.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.8.5 به بعد و پردازنده ۶۴-bit

اسکرین شات

Quicken 4.3.1

دیدگاه ها

 1. على گفت:

  با سلام
  آيا ميتونه جايگزين مناسبى واسه هلو باشه؟

  • درود بر شما
   این برنامه یکی از برنامه های قوی در این ضمینه است که دارای امکانات زیادی است که در این پست به آن اشاره کرده است و اما برنامه هلو یکی برنامه های در ضمینه ی حسابداری است که دارای محیط فارسی است و این برنامه دارای محیط انگلیسی است و اگر شما میتوانید با این برنامه کار کنید برنامه خوبی در ضمینه ی حسابداری است.این برنامه بسیاری از امکانات هلو را ندارد و هلو نیز بسیاری از امکانات این برنامه را دارا نیست.
   و شما بر اساس نیاز خودتان باید یکی از این دو را انتخاب کنید که البته این برنامه نیاز به پول نیست و بدون پرداخت پولی در سایت قرار داده شده است.
   سپاس

 2. على گفت:

  عالیست نرم افزارهایی که محیط انگلیسی دارند و حسبداری قوی دارند را اگه ممکنه معرفی نمایید
  با تشکر

 3. على گفت:

  به عنوان آخرين سوال
  آيا هلو تحت مك هم داريم يا فقط تحت ويندوز است؟

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

برچسب ها:, , , , ,