VMware Fusion Pro 11.5.3

 • حجم: ۵۰۷,۹۲ مگابایت
 • نیازمندی سیستم: macOS 10.12 به بعد و پردازنده 64Bit
 • تاریخ انتشار: ۰۶ فروردین ۱۳۹۹
 • دسته بندی: کاربردی، مجازی
عضویت و دانلود
 • دانلود VMware Fusion Pro برای مک

برنامه VMware Fusion نامی آشنا و رقیب دیرینه این برنامه یعنی Parallels است. اگر از کاربران قدیمی مک باشید حتما می‌دانید که این دو برنامه برترین نرم افزار جهت نصب و اجرا سیستم عامل مختلف بر روی سیستم عامل مک هستند.  این برنامه نیاز به معرفی هم حتی ندارد! و یکی از برنامه‌های اصلی کسانی هست که در سیستم عامل مک خود به سیستم عامل‌های دیگر نیاز دارد. این برنامه بصورت مجازی از طریق‌های مختلف مثل USB bootable flash یا Image file سیستم عامل را بر روی خود نصب کند. 

 

VMware Fusion 11 و VMware Fusion 11 Pro جدیدترین نسخه این برنامه است. براحتی می‌توانید آخرین نسخه ویندوز یعنی ویندوز ۱۰ را بدون ریبوت کردن مک خود داشته باشید. همچنین کورتانا که در آخرین نسخه ویندوز قرار گرفته در دسترس شماست. این برنامه از OpenGL 3.3 با ۶۵ درصد گرافیک بیشتر برای وصل کردن مانیتور های چندگانه و پورت USB 3 بروز شده است.  این ماشین مجازی بطور کامل از سیستم ۶۴ بیتی و رم های ۱۶ تا ۶۴ گیگ  و تا ۸ ترابایت هارد بصورت تکی پشتیبانی می کند.

 

نسخه ۱۱ این VMware Fusion بطور کامل از جدیدترین دستگاه‌های مک نیز پشتیبانی می‌کند. همچنین با فعال بودن DirectX 10 در این نسخه براحتی رزولوشن‌های بالا می‌تواند اجرا شود. Force Touch و USB -C هم در این نسخه ساپورت می شوند. 

دیدگاه ها

 1. Avatar ghasrahmad گفت:

  سلام
  هنگام دانلود به صفحه ای خالی با پیام خطا 404 Not Found می رود.

 2. Avatar zax6 گفت:

  سلام. منم مشکل دانلود دارم. ارور 404 میده