دانلود برنامه VMware Fusion 10.1.3 برای مک

  • حجم: ۴۳۷,۹۸ مگابایت
  • تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
  • دسته بندی: کاربردی، مجازی
عضویت و دانلود

این نسخه قدیمی است. در صورتی که قصد دارید نسخه جدید این برنامه را دانلود کنید، اینجا کلیک نمایید.

برنامه VMware Fusion نامی آشنا و رقیب دیرینه این برنامه یعنی Parallels است.اگر از کاربران قدیمی مک باشید حتما می دانید که این دو برنامه برترین نرم افزار جهت نصب و اجرا سیستم عامل مختلف بر روی سیستم عامل مک می باشد.  این برنامه نیاز به معرفی هم حتی ندارد! و یکی از برنامه های اصلی کسانی هست که در سیستم عامل مک خود به سیستم عامل های دیگر نیاز دارد. این برنامه بصورت مجازی از طریق های مختلف مثل USB bootable flash یا Image file سیستم عامل را بر روی خود نصب کند. 

 

VMware Fusion 10 و VMware Fusion 10 Pro جدیدترین نسخه این برنامه می باشد. براحتی می توانید آخرین نسخه ویندوز یعنی ویندوز ۱۰ را بدون ریبوت کردن مک خود داشته باشید. همچنین کورتانا که در آخرین نسخه ویندوز قرار گرفته در دسترس شماست. این برنامه از OpenGL 3.3 با ۶۵ درصد گرافیک بیشتر برای وصل کردن مانیتور های چندگانه و پورت USB 3 بروز شده است.  این ماشین مجازی بطور کامل از سیستم ۶۴ بیتی و رم های ۱۶ تا ۶۴ گیگ  و تا ۸ ترابایت هارد بصورت تکی پشتیبانی می کند.

نسخه ۱۰ این VMware Fusion بطور کامل از جدیدترین دستگاه های مک شامل iMac 5K Retina Display و Macbook 12 inch پشتیبانی می کند. همچنین با فعال بودن DirectX 10 در این نسخه براحتی رزولوشن های بالا می تواند اجرا شود. Force Touch و USB -C هم در این نسخه ساپورت می شوند.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.8 به بعد و پردازنده 64bit

اسکرین شات

VMware Fusion 10.1.3 

دیدگاه ها

  1. Avatar hamed690 گفت:

    سلام نیاز به کد داره؟
    چیکارش کنم؟