دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Task Office 6.4 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

Task Office برنامه‌ای است که برای لیست کارهای قابل انجام، پروژه‌ها و مدیریت مخاطبینتان به شما کمک خواهد کرد. این نرم‌افزار برای برنامه‌ریزی‌، زمان‌بندی و انجام وظایف با کارایی بیشتر طراحی شده‌است. اهداف و برنامه‌‌هایتان در Task Office واضح و دست‌یافتنی خواهند بود و شما می‌توانید مدیریت مخاطبین، پروژه‌های ساده و پیچیده و حتی زمان خود را بدون هیچ مشکلی برعهده بگیرید و از روند کارها لذت ببرید.

ویژگی‌ها

  • آشنایی آسان با برنامه – برای دسترسی راحت‌تر به تمامی قسمت‌های این برنامه، می‌توانید از یکی لیست‌های از پیش‌آماده برای پروژه‌‌ها، کارهای قابل انجام، مخاطبین و یا تقویم استفاده کنید.
  • برنامه ریزی و اجرا – در این برنامه می‌توانید در صفحه اصلی، به صورت روزانه برنامه‌ریزی کرده و با استفاده از یک جدول، تمامی کارها را به صورت یکجا مدیریت کنید که البته تمرکز اصلی بر روی وظایف اصلی خواهد بود تا به راحتی به نتیجه دلخواهتان برسید.
  • ناوبری سریع و آسان – به راحتی می‌توانید در زمان کوتاهی به پروژه‌ها، کارها یا مخاطبین دسترسی داشته باشید. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده است تا شما به راحتی بین صفحات جابه‌جا شده و وظایف خود را مشاهده کنید.
  • GTD با جزییات – در این برنامه می‌توانید برای هر کار جزییاتی را مشخص کنید. مانند: دسته‌بندی، وضعیت، اولویت و یا تاریخ.
  • برگه GTD جامع – شما می‌توانید تا همه وظایف را بر اساس روش GTD سازماندهی کرده و آن‌ها را با دسته‌بندی‌های متفاوت به لیستتان اضافه کنید. مانند: وظایف روزانه، قرارهای ملاقات، تعیین مدت زمان دقیق انجام هر کار به دقیقه و یادآوری ایمیل یا تماس با هر مخاطب.
  • پیگیری پیشرفت پروژه – مقدار پیشرفت کارها و پروژه‌‌ها و لیست همه مخاطبینی که در یک پروژه دخیل هستند را مشاهده کنید.
  • تیم خود را مدیریت کنید – کاربران جدید را همراه با اطلاعات‌شان اضافه کنید. حتی می‌توانید آن‌‌ها را از دفترچه مخاطبین Apple به این برنامه انتقال دهید. آن‌‌ها را دسته‌بندی کرده، برایشان مستقیم ایمیل بفرستید و با ایجاد گروه‌‌های خصوصی، هرکدام را زیرنظر داشته باشید.
  • تقویم بصری – در تقویم این برنامه می‌توانید بر چیزهایی تمرکز کنید که از نظر زمانی برای شما اولویت دارند. انتخاب با شماست که تقویم را به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه مشاهده کنید.
  • همگام‌سازی تقویم – این برنامه همه تقویم‌هایتان را با همگام سازی به یکدیگر متصل می‌کند.
  • همگام‌سازی iCloud – می‌توانید تا تمامی اطلاعات خود مثل وظایف، پروژه‌‌ها، مخاطبین و… را بین دستگاه‌های خود همگام‌سازی کنید.
برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Task Office

Microsoft PowerPoint 2019 16.54

Microsoft Word 2019 16.54

Microsoft Excel 2019 16.54

Microsoft Outlook 2019 16.54

iWork Converter 2.9

NeoOffice 2017.29

AICopy 2.5

Project Office Pro 8.7

Nisus Writer Pro 3.2.2

AICopy 2.3

Task Office 6.5

XMind 2021 v11.1.0

Adobe Acrobat DC 21.007.20091

Project Office Pro 8.5

NeoOffice 2017.28