پشتیبانی وبسایت مک نید - مک نید

جستجو در کامل‌ترین آرشیو مک ایران:

پشتیبانی وبسایت مک نید

ما همواره در مک نید به‌دنبال آن هستیم که رضایت کاربران را از خدمات خود افزایش دهیم. به همین منظور پشتیبانی ۲۴ ساعته در مک نید راه‌اندازی شده است تا تمامی مشکلات شما را در رابطه با سیستم‌عامل مک و یا iOS برطرف کند.

ویژگی‌های پشتیبانی مک نید

  • پاسخگویی ۲۴ ساعته
  • امکان ارسال عکس و ویدیو
  • امکان ارسال صوت
  • امکان وصل شدن به سیستم شما برای حل مشکل

پاسخگویی ۲۴ ساعته

در پشتیبانی مک نید شما در هر ساعتی از شبانه روز که مشکلی برایتان در سیستم عامل مک و یا iOS بوجود می‌آید می‌توانید مشکل خود را به کمک کارشناسان مک نید حل کنید. هیچ محدودیتی از نظر زمان وجود ندارد و کارشناسان ما پیوسته در شیفت‌های مختلف روزانه و شبانه مشکلات شما را حل خواهند کرد.

امکان ارسال عکس و ویدیو

در صورت تمایل برای سریع‌تر حل شدن مشکل، در سیستم پشتیبانی شما می‌توانید عکس و یا ویدیو مشکل خود را ارسال کنید تا کارشناسان مک نید به کمک آن سریع‌تر مشکل شما را حل کنند.

امکان ارسال صوت

در صورتی که امکان بیان مشکل به صورت متنی وجود نداشته باشد، شما می‌توانید به صورت صوتی مشکل خود را در سیستم پشتیبانی مک نید مطرح کرده تا کارشناسان ما مشکل سیستم عامل مک و یا iOS شما را به‌راحتی حل کنند.

امکان وصل شدن به سیستم شما برای حل مشکل

کارشناسان پشتیبانی مک نید می‌توانند به کمک برنامه‌های TeamViewer و یا AnyDesk به سرعت به سیستم شما وصل شوند و مشکل شما را ریشه‌یابی کنند و آن را حل کنند. پس نگرانی از بابت حل نشدن مشکل خود نداشته باشید.

چگونه می‌توان از پشتیبانی مک نید استفاده کرد؟

پلن پشتیبانی مک نید به صورت ماهانه است و شما می‌توانید در صورت خرید این پلن، به‌مدت یکماه هرگونه مشکلی که برایتان بوجود آمده است را برطرف کنید.

بعد از خرید پلن پشتیبانی، یک ایمیل حاوی نحوه استفاده از پشتیبانی برای شما ارسال می‌شود که شما به‌راحتی و بدون دغدغه می‌توانید از خدمات پشتیبانی استفاده کرده و مشکلات مک و آیفون خود را حل کنید.

پلن پشتیبانی
۵۰ هزار تومان
۳۰ روز

خرید پلن پشتیبانی

نصب و کرک برنامه‌های سیستم عامل مک

در صورتی که قصد نصب و کرک برنامه‌ها و یا بازی‌های سیستم عامل مک را توسط کارشناسان مک نید دارید، می‌توانید از لینک‌های رو‌به‌رو استفاده کنید تا برنامه‌ها و بازی‌های مد نظر شما در سریع‌ترین زمان ممکن بر روی سیستم شما نصب و کرک شود.