Skype 8.51.0.72

عضویت و دانلود
  • دانلود Skype برای مک

Skype دیگر نیاز به معرفی ندارد! اسکایپ یکی از نرم افزار های قدیمی جهت چت و برقرار کردن تماس های صوتی و تصویری بصورت تکی و گروهی می باشد که از امکانات بیشماری بهره می برد. علاوه بر آن کیفیت آن باعث همه گیر شدن این برنامه ی اجتماعی می باشد.

 

 

Skype همانطور که گفته شد بدلیل دارای کیفیت و امنیت و همچنین محیط کاربری لذت بخش یکی از محبوبترین نرم افزار اجتماعی در دنیا می باشد. این برنامه به شما اجازه می دهد با دوستان،همکاران و کسانی که بصورت دستی اضافه می کنید در هرجای این کره ی خاکی که باشید ارتباط برقرار کنید. چه بصورت نوشتاری،چه صوتی و یا چه بصورت تصویری آن هم با کیفیت و سرعتی بسیار عالی. با استفاده از سیستم انتقال دهنده دیتا بصورت Peer-to-peer اسکایپ مدیریت سرور مرکزی را حذف می کند.

 

امروزه میلیون ها شرکت و بیزنس من ها از اسکایپ برای کارهای مختلف در حیطه خود استفاده می کنند و این افتخار را مدیون ویژگی های زیر است:

تماس رایگان از Skype به Skype

تماس بصورت تلفنی به هر شخصی که نیاز داریم از طریق تلفن

SMS

Voicemail

تماس ویدیوای رایگان

انتقال تماس ها به موبایل خود در صورتی که آفلاین بایشید.

 

تماس صوتی،تصویری،پیام بصورت ۲۴ ساعته برای مشترکین Skype به Skype در هرجای دنیا رایگان است. در کنار این ویژگی کاربران می توانند با پرداخت حق عضویت تماس تلفنی برقرار کنند یا با شارژ حساب کاربری اینکار را انجام دهند.