دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Mitti 1.5.18 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

اطلاعات برنامه

Mitti یک برنامه مدرن با ویژگی‌هایی کاربردی و استفاده‌ای آسان برای پخش ویدیویی حرفه‌ای برای تئاتر، نمایش‌های سمعی و بصری، اجراها و نمایشگاه‌ها است.

این برنامه دارای یک رابط کاربری واضح است که می‌توانید به راحتی کار با آن را یاد بگیرید. علاوه بر آن صدای مدرن، ۶۴ بیتی و کم تاخیر و یک موتور پخش ویدیوی بسیار قدرتمند با شتاب GPU که توسط SMPTE قوی آن هدایت می‌شود، از دیگر ویژگی‌های خاص این برنامه است.

در تنظیمات Mitti می‌توانید زمان‌های پیش‌فرض برای Fade-In/Outs و Transitions و همچنین فرمت پیش‌فرض SMPTE و افست SMPTE را تعریف کنید. به علاوه این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا حالت‌های پیش‌فرض را برای Cues تعریف کنید که با گردش کار شما مطابقت داشته باشد.

برنامه Mitti از راه دور با دستورات MMC (MIDI Machine Control) و MSC (MIDI Show Control) و همچنین کنترلرهای MIDI سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قابل کنترل و دارای OSC API گسترده است. این برنامه همچنین توسط Art-Net (DMX over Ethernet) از راه دور هم قابل کنترل است.

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Mitti

Permute 3.8.3

AceMovi Video Editor 4.8.0.120

Video Memoires 2.2.3 fix

SnapMotion 5.0.4

PullTube 1.7.8

MovieSherlock Pro 6.3.5

4K Tokkit Pro 1.1.1

Tipard Blu-ray Player 6.2.30

Permute 3.8.2

Wondershare AllMyTube 7.4.8.1

Infuse Pro 7.3.2

Allavsoft Video Downloader Converter 3.24.2.8045

Filmage Editor 1.1.0

AceMovi Video Editor 4.7.0

PullTube 1.7.7

OmniPlayer Pro 1.4.12

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید