دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه EagleFiler 1.8.5 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

EagleFiler برنامه ای که به تنظیم کردن و رسیدگی به اطلاعات شما را اسان می سازد. این برنامه به شما اجازه ارشیو کردن و جستو جوی mail, صفحات web, فایلهای PDF, واژه پردازی اسناد, عکس ها و .. را می دهد.

 

از این برنامه برای گرداوری اطلاعات گوناگون استفاده کنید. با داشتن رابط کاربری مناسب میا انواع فایلها جستوجو نمایید. ان ها را درون پوشه ها سازمان دهی نمایید و ان ها را با برچسب ها و یادداشت ها تفسیر کنید و یا همه چیز را در یک پوشه باقی بگذارید و اطلاعاتی را که نیاز دارید را در جست و جوی زنده به ان اشاره کنید. از زمانی که EagleFiler کتابخانه خود را در فرمت Finder قرار می دهد، از ان در پی هماهنگی با دیگر ابزار ها در اکوسیستم Mac خود استفاده نمایید.

 

ویژگی های برنامه :

با فشار یک کلید، صفحات web، پیام های Mail و یا هرفایل دیگری را در Mac وارد نمایید.

این برنامه در یک فرمت باز قرار می دهد: فایلهای عادی و پوشه ها به طور کامل در دسترس می باشند.

در صورت امکان: فایل ها را رمز نویسی نمایید، برچسب ها، یادداشت ها، لیبل های کد گذارده شده رنگی، و دیگر متادیتا ها را اصافه نمایید.

بر اساس برچسب ها و یا پوشه ها جست و جو نمایید، یا از جست و جوی زنده برای پیدا کردن اطلاعات که به ان نیاز دارید استفاده نمایید.

اسناد را باز، مشاهده و مستقیم درون رابط ساده و موثر برنامه بسازید.

 

EagleFiler یک برنامه فایل کردن دیجیبتال، دستیار محقق و جمع اورنده کوچک می باشد. شما از ان برای نوشتن روزنامه، رسیدگی به تمام پروژه ها و کارها، ذخیره مقاله های مرودعلاقه تان در وب، ذخیره امور مالی، برنامه ریزی برای سفر، جمع اوری نکات مهم و یادداشت ها، ارشیو کردن ایمیل های مرتبط، خرید و یا جست و جو و … کارها از ان استفاده نمایید.

 

نیازمندی سیستم

OS X 10.6.8 به بعد

اسکرین شات

EagleFiler 1.8.5

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه EagleFiler

WonderPen

PDF Expert

Dropshare

Microsoft Office 2021 for Mac LTSC v16.73 VL

Xmind Pro 22.11.3656

GoodTask

Unclutter

iA Writer

File List Export

Mia for Gmail

Microsoft Office 2021 for Mac LTSC v16.72 VL

TaskPaper

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید