Disk Drill 2.4.426

عضویت و دانلود

Disk Drill برنامه ای برای رکاوری داده ها در سیستم عامل Mac می باشد. به اساتی از فایل های خود در برابر اتفاقت تصادفی که منجر به حذف فایل های شما می شوند مراقبت کنید. وقتی فایلی حدف شود توسط Recovery Vault نه تنها خود فایل بلکه دارایی ها و حتی اطلاعات ان فایل نیز برگردانده می شوند مانند مواردی مثل اسم فایل، مقصد و…

بنابراین شما همیشه قادر به برگرداندن داذه هایتان از فایل های سیستم مک (HFS/HFS+) و پارتیشن های FAT32 خواهید بود.این برنامه همچنین دارای یک دیسک قدرتمند S.M.A.R.T.می باشد که از سخت افزار های دیسک دیده بانی می نماید تا اگر اشکالی در سیستم به وجود اید قادر به ارسال اخطار باشد. نسخه Pro این برنامه دارای یک ویژگی دیگر برای اسکن کردن فایل های FAT, NTFS, HFS/HFS+ و دیگر فایل های سیستم میباشد. با اسکن سریع شما قادر به تشخیص مکان فایل های حذف شده FAT و NTFS میباشید. این روش بسیار سریع و دقیق است اما برای فایل هایی که در مدت زمان خیلی قبل از سیستم پاک شده اند کاربرد ندارد.

این برنامه حرفهای اما بسیار ساده قابلیت برگرداندن فایل های دیسک های Mac ، هارد های اینترنال و اکسترنال،  مموری کاردها، دوربین ها ، iPod Classic و … می باشد.بنابراین اگر درایو شما به طور تصادفی صدمه دیده و یا به طور اتفاقی مویسقی ، عکس ها و یا فایل های دیگر خودرا از دست داده اید نگران از بین رفتن فایل های خود نباشید. همچنین با گداشتن رمز بر روی فایل های خود ان ها را از دست کسانی که شاید قصد پاک کردن آن ها را داشته باشند در امان نگه دارید.

چه چیزی جدید است ؟

ورژن ۲.۴.۴۲۶

Deep Scan جدید که از بازسازی فایل ها پشتیبانی میکند.PSAFE3 (Password Gorilla storage files), .TREC (Camtasia Studio 8.4+ recordings), .JKS (Java KeyStore), .NGRR (Guitar Rig sound files)

پشتیبانی مقدماتی از Rootless security mode در OS X 10.11

توسعه پیش نمایش فایل های بدست امده بعد از اسکن

توسعه UI refreshing بعد از بازیابی و ذخیره فایل ها

توسعه دیگر مشکللات جزئی

نیازمندی سیستم

OS X 10.6.8 به بعد

اسکرین شات

Disk Drill 2.4.426

دیدگاه ها

 1. Avatar محسن گفت:

  معد از نصب و موقع اجرا پیغام خطا میده ، میگه can not open …

  • Avatar مسعود گفت:

   از طرف خود کمپانی این برنامه اعلام شد این نسخه مشکل دارد
   نسخه قبلی را اقدام به نصب بفرمایید تا اپدیت جدید منتشر شود .
   موفق باشید