دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه AnyMP4 Screen Recorder 2.0.32 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

AnyMP4 Screen Recorder بهترین انتخاب برای ضبط صفحه نمایش، حرکات و عملکردهای صفحه است. کارکردن با این برنامه به دلیل رابط کاربری زیبا بسیار آسان است. این نرم افزار قدرتمند برای ضبط ویدیو است و می‌تواند تمام فایل‌های ویدیویی و صداهایی را که در صفحه کامپیوتر پخش می‌شوند ضبط کند.

اگر می‌خواهید یک ویدیوی streaming یا یک فیلم Blu-ray را به عنوان یک فایل ویدیویی ضبط کنید، تماس‌های اسکایپ را ضبط کرده و یا وبینار داشته باشید، این برنامه می‌تواند به شما کمک کند. پس از ضبط، می‌توانید فایل‌های ویدیویی را در قالب WMV یا MP4 ذخیره کنید.

در برنامه AnyMP4 Screen Recorder به منظور جلوگیری از خطوط سیاه اطراف ویدئو و مشاهده بهتر ضبط در صفحه نمایش‌های مختلف، می‌توانید نسبت ابعاد و اندازه تصویر ضبط ویدیو را خودتان به راحتی تعیین کنید. این برنامه برخی از اندازه‌های تصویر از پیش‌تعریف‌شده را نیز به شما ارائه می دهد، اندازه‌هایی مانند ۶۴۰ × ۴۸۰، ۸۰۰ × ۶۰۰ ، ۱۰۲۴ × ۷۶۸ یا حتی می‌توانید تصویر کامل دسکتاپ خود را ضبط کنید.

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه AnyMP Screen

System Toolkit 5.0.1

Mac DVDRipper Pro 10.0.3

Keyboard Maestro 10.0.2

iPulse 3.1.3

Magic Battery 7.0.0

FastScripts 3.0.3

SpamSieve 2.9.47

NetWorker Pro 8.1.0

PDF Expert 2.5.19

Progressive Downloader 5.1

Internet Speed Test 3.4 fix

System Toolkit 5.0.0

FSNotes 5.1.3

Internet Status 5.3 fix

SIMUnlocker 1.5.1

Hostbuddy 2.2.5 fix

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید