دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه Alfred Powerpack 4.6.2 (1277) برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

برنامه Alfred یک برنامه فوق‌العاده کاربردی و ضروری برای سیستم عامل مک شما است که همه کاربران مک باید آن را داخل سیستم خود داشته باشند! این برنامه در جستجو فایل و یا هر چیز دیگری بر روی مک شما و یا اینترنت زمان زیادی صرفه جویی می‌کند.

این برنامه یک ابزار خارق العاده برای مک شما است که به کمک آن می‌توانید Workflow تعیین کنید و بسیاری از کار‌های روزمره خود را به صورت اتوماتیک و با سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید و از ویژگی‌های قدرتمند ‌آن شگفت زده شوید!

غیرقابل قیاس با Spotlight

برای معرفی این برنامه در ابتدا می‌توان گفت ابزاری همانند Spotlight است که برای جست‌وجو و پیدا کردن فایل‌ها و برنامه‌هایی که به دنبال آن‌ها هستید، به کار می‌رود. اما این برنامه در مقایسه با Spotlight عملکردی بسیار سریع‌تر دارد. می‌توانید در قسمت‌های مختلف سیستم خود مانند تنظیمات، مخاطبین و… هرچیزی را که می‌خواهید پیدا کنید.

اجرای دستورات آسان‌تر از همیشه

Alfred دستورات سیستم را می‌شناسد. با تایپ هر کدام از این دستورات مانند Sleep، Restart، Shut Down، Lock و… به راحتی به نتیجه خواهید رسید. با تایپ دستور open + نام فایلی که به دنبالش هستید، سریع‌تر از همیشه از آن استفاده کنید. و یا حتی با تایپ کلمه‌ای از داخل یک متن، می‌توانید به فایل اصلی دسترسی داشته باشید.

مشاهده فایل‌های اخیر 

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب این برنامه، امکان مشاهده فایل‌ها و برنامه‌هایی است که در زمان اخیر از آن‌ها استفاده کرده‌اید که می‌توانید با کلیک بر روی هرکدام، قبل از باز کردنشان، یک پیش‌نمایش ببینید.

محاسبه سریع عبارات ریاضی

امکان دیگری که کاربران کمتر از آن اطلاع دارند، محاسبه عبارات ریاضی است. می‌توانید به راحتی محاسبات جمع، ضرب، تقسیم یا منهایی را که می‌خواهید در همان قسمت سرچ تایپ کنید و نتیجه را در لحظه مشاهده کنید!

Workflowها

Workflowهای این برنامه برای برنامه‌نویسان بسیار کاربردی است. همچنین یکی از کاربردی‌ترین Workflowهایی که این برنامه دارد، دیکشنری است که می‌توانید هر کلمه‌ای را ‌میخواهید تایپ کنید تا به آن زبانی می‌خواهید برای شما ترجمه کند.

سایر ویژگی‌ها

این برنامه امکانات مختلف دیگری هم دارد، به عنوان مثال شما می‌توانید مکانی را که می‌خواهید در نقشه جست‌وجو کنید، به Alfred بسپارید، یا زمان حفظ متن‌ها و عکس‌های داخل Clipboard را افزایش دهید.

با برنامه Alfred حرفه‌ای باشید و بهترین کارایی را داشته باشید!

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه Alfred Powerpack

Quit All 1.1.1

SponsorBlock 4.3.1

Geekbench 5.4.5

Dato 3.3.7

System Toolkit 5.4.1

EdgeView 3.4.8

Dropzone 4 Pro 4.3.2

PrefEdit 5.0 CR2

System Toolkit 5.4.0

iStat Menus 6.62 (1193) 

Magic Battery 7.3.10

TinkerTool System 6.99 (220511)

SnapNDrag Pro 4.5.2

Rectangle Pro 2.4.1

DaisyDisk 4.22.2

Clipboard Manager 2.3.6

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید