در دنیای اپل بگرد

تبلیغات

– امروز با سرمایه ای کم در جهان اینترنت میتوان کالا و یا سایت خود را به هزاران بازدید کننده مشتاق معرفی‌ کرد و هرچه بهتر و سریع تر قدم های موفقیت را برای رسیدن به هدف خود طی‌ کرد.


– قطعا همه ما با جمله «تبلیغات هزینه نیست،بلکه سرمایه گذاریست» آشنا هستیم. در مورد سایت ما نیز این مورد صدق میکنه. یعنی اگر شما برای تبلیغ سایتتون یا کالاتون مبلغی را پرداخت کنید میتونید اون را به عنوان سرمایه گذاری بر روی سایتتون که درآینده میخواهید از اون کسب درآمد کنید،تلقی کنید.


– تبلیغات امروزه به عنوان راهی‌ نو و موفق در جهت جذب بازدید کننده و شناساندن کالا ، سایت و یا خدمات امری مهم و حیاتی‌ برای تمامی‌ مدیران و سایت ها محسوب می شود.


سایت مک نید افتخار دارد با فعالیتی حدود ۳۰ ماه توانسته جزو سایت های برتر دانلود ایران مخصوصا دانلود نرم افزار های سیستم عامل مک قرار بگیره ، و جایگاه مناسبی برای تبلیغات کالاها و خدمات شما مشتریان گرامی باشه.


این وبسایت با رتبه ۱و۹۰۰ هزار ایران افتخار دارد با فعالیتی حدود ۳۰ ماه توانسته جزو سایت های برتر دانلود ایران قرار بگیرد و با ۷۰ هزار بازدید روزانه می تواند گزینه مناسبی برای کسب و کار شما باشد.

پلان اندازه بنر قیمت ( تومان ، ماهیانه ) توضیحات تصویر
۱ ۶۰×۴۶۸ ۷۰۰.۰۰۰ نمایش در تمام صفحات سایت ADS Macneed
۲ ۱۲۰×۲۴۰ ۷۶۰.۰۰۰ پایین لینک دانلود Ads Macneed

مراحل رزرو جایگاه تبلیغاتی :
– ارسال اطلاعات مربوط به تبلیغ (بنر + لینک) سایت قصد تبلیغ آن را دارید به همراه کد پلان تبلیغاتی به ایمیل: info@macneed.ir جهت بررسی اولیه توسط مدیر تبلیغات
– بررسی و پاسخ به ایمیل شما
– واریز وجه به حساب سایت
– ارسال اطلاعات نام و نام خانوادگی و شماره همراه بعلاوه مشخصات وجه واریزی
– درج تبلیغ شما در سایت