هر آنچه از اپل نیاز دارید

دانلود، آموزش و بررسی را از ما بخواهید

ArvanCloud
My Apple ID
× توجه کنید! برای حل مشکل خطای 1009 دستگاه‌های اپل خود به تلگرام مک نید مراجعه بفرمایید.
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵
دسته بندی: آیفون، ابزار، کاربردی
لینک دانلود
۸ مگابایت

BusyContacts یک نرم افزار مدیریت تماس برای سیستم عامل OS X است که ساختن, پیدا کردن, و مدیریت تماس‌ها را سریع تر و کارآمد تر می‌نماید.این برنامه برای مدیریت تماس‌ها همان قدرت, انعطاف پذیری, و قابلیت های اشتراک گذاری که کاربران BusyCal با تقویم های خود از آن لذت برده اند را به ارمغان می‌آورد.

 

هم اکنون BusyContacts به طور یکپارچه با BusyCal ادغام شده که یک راه حل CRM انعطاف پذیر و با کاربردی آسان را برای شما تشکیل می‌دهد.

BusyContacts با نرم افزار تماس‌های داخلی روی OS X و Ios همگام سازی می‌شود و از تمامی خدمات cloud پشتیبانی می‌کند. از جمله: iCloud, Google, Exchange, Facebook, Twitter و LinkedIn .

 

ویژگی های کلیدی:

نمایش های قابل تنظیم– نمایش تماس ها در حالت تک ستونی و یا لیست ها‌ی چند ستونی.

برچسب‌ها– میتوان از برچسب ها برای گروه بندی, فیلتر کردن, و رنگ بندی تماس ها استفاده کرد.

فیلترهای هوشمند– ابزارهایی قدرتمند جهت فیلتر نمودن تماس‌ها و ایجاد جستجوهای ذخیره شده می‌باشند و حتی قابلیت تنظیمات دستی را در حالت لیست فراهم می‌کند.

ادغام BusyCal – BusyContacts با BusyCal توسط لینک کردن تماس ها به رویدادها در تقویم   ادغام می‌شود. و قابلیت های انعطاف پذیر CRM برای دنبال کردن فعالیت های گذشته و آینده را فراهم می‌کند.

فهرست فعالیت ها– لیست فعالیت های مرتبط با مخاطب انتخاب شده از جمله رویدادهای تقویم, ایمیل ها, پیام ها, و پست های اخیر در شبکه ها‌ی اجتماعی را نمایش میدهد.

ادغام شبکه های اجتماعی– این برنامه با فیس بوک, تویتر, و LinkedIn همگام سازی می‌شود. اطلاعات تماس از هریک از این منابع را ترکیب کرده و به شکل یک کارت تماس واحد در می‌آورد.

همگام سازی– BusyContacts با نرم افزار تماس‌های داخلی روی OS X و Ios همگام سازی می‌شود و از تمامی خدمات cloud پشتیبانی می‌کند. از جمله iCloud, Google, Exchange, Facebook, Twitter و LinkedIn .

اشتراک گذاری– BusyContacts به شما امکان اشتراک گذاری آدرس بوک ها را با قابلیت فقط خواندنی یا خواندنی و نوشتنی از طریق تبادل اطلاعات توسط Fruux, LAN و دیگر سرورهای CardDAV می‌دهد.

 

چه چیزی جدید است ؟

ورژن ۱.۱.۵

  • تغییر bullet کاراکتر ها برای Date Stamp
  • حل مشکلات برنامه

نیازمندی سیستم

OS X 10.11 به بعد و پردازنده ۶۴Bit

اسکرین شات

BusyContacts 1.1.5

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

برچسب ها:, , , , , , , ,