دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود بازی Wasteland 3 v1.5.3.305909 (50361) برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

در Wasteland 3 شما فرمانده گروهی از Desert Rangers، قانون‌گذاران و زنان در جهانی هستید که ساکنینش با بمب اتم یک بار طعم جهنم را چشیده‌اند و سعی می‌کنند جامعه را بار دیگر از هیچ و از خاکستر، آن را بسازند.

حالا بیش از یک قرن پس از سقوط بمب‌های اتم است و شما در نبردی برای زنده نگه داشتن آریزونای محبوب خود می جنگید. سپس رادیوهای خودگردان پدرسالار کلرادو، وعده کمک می‌دهد که اگر کاری را که از شما می‌خواهد انجام دهید، سرزمین‌تان را از جاه‌طلبی‌های سه فرزند خون‌خوار خود نجات خواهید داد.

شما با تلاش‌های فراوان باید از بیابان‌های سوزان و کوه‌های برفی عبور کنید. از ابتدا با ایجاد پایگاه‌های جدید، یافتن وسیله نقلیه‌ای مناسب برای عبور از مسیرهای پر از برف و آموزش نیروهای جدید اعزام شده اید. در تمام این مدت، این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که به چه کسی در این سرزمین متلاشی شده توسط فساد و فتنه، جناح‌های غاصب، فرقه‌گرایان دیوانه و گروه‌های تبهکار اعتماد کنید. و همزمان با داستانی که تجربه می‌کنید، مشهور خواهید شد.

در بازی Wasteland 3 ماموریت بزرگ و خطیری در سرمای استخوان‌سوز کوهستان‌های برفی و صحرای سوزان به عهده شما قرار می‌گیرد و همه‌چیز برای شما از یک سفر شروع می‌شود. در ابتدا باید یک مقر برای استراحت خودتان  بسازید، وسایل نقلیه‌ای را که مخصوص عبور از برف و جابه‌جایی در کوهستان باشد را پیدا کنید. حتی گاهی لازم است تصمیم بگیرید به چه کسانی اعتماد کنید و چه کسانی را نابود کنید.

Wasteland 3 بازی RPG است که با مبارزات پیچیده و تاکتیکی خود، یک داستان عمیق و پر از پیچ و خم را رقم می‌زند که مدت‌ها شما را درگیر خود می‌کند. شما با جمع کردن آیتم‌های مختلف، ارتقای شخصیتتان و مبارزه‌هایی تاکتیکی قهرمان این بازی خواهید شد.

قیمت بازی در استیم: $39.99

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

بازی‌های مشابه Wasteland

Baldur’s Gate 3 v4.1.1.1311526

Dead Age 2 v1.132

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master 0.9.0.1

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master 0.8.0.2

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master 0.7.0

Pillars Of Eternity II – Deadfire

The Great Whale Road

Masquerada Songs and Shadows

Torment: Tides of Numenera

Breach and Clear : Deadline Rebirth

Balrum 1.1.2

Darkest Dungeon

Divinity Original Sin Enhanced Edition

Undertale 1.1

 1. rezah19910098@gmail.com گفت:

  چطوری باید اکسترک و ادغام بشه
  چرا درون فایل زیپ بازی gta قرار داره؟

 2. rezah19910098@gmail.com گفت:

  فایل نصبی کجاست لطفا اموزش نصب این بازی ها رو هم
  بزارید

 3. Amirhossein balochestani گفت:

  روی m1 هم نصب میشه؟