دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود بازی Pinball Arcade 15.04.2020 برای مک

اسکرین‌شات‌ها

هم اکنون می‌توانید نسخه جدید بازی قدیمی و زیبای Pinball Arcade را در مک خود بازی کنید! این بازی فوق‌العاده که یادآور خاطره‌های بچگی ماست، ۴ میز مختلف برای پرتاپ توپ در اختیار شما قرار می‌دهد تا با تمام توان توپ‌های خود را پرتاپ و آن‌ها را هدایت کنید.

 

Pinball arcade که در سبک arcade است به شما اجازه می‌دهد دقیقا همانند میز‌های پین بال که در مکان‌های تفریحی هستند را بازی کنید و لذت ببرید. این بازی تمامی بازخورد‌ها را مانند واقعییت طراحی کرده است که هنگام بازی حس واقعی بودن به بازیکن دست می‌دهد. تمامی صدا‌ها، افکت‌های نوری اشکال، همگی بصورت حرفه‌ای طراحی شده‌اند تا دقیقا حس یک میز پین بال به شما دست دهد.  تمام جزییات بصورت زیبا برای شما نمایش داده خواهد شد. 

۴ میز در این بازی وجود دارد. باقی میز های زیبا در پرداخت درون برنامه‌ای وجود دارند که می‌توانید با پرداخت مبلغی آن‌ها را از آن خود کنید. همچنین این بازی از مولتی پلیر هم پشتیبانی می‌کند و می‌توانید در تورنومنت‌ها شرکت کنید و یا با دوستان خود به بازی بپردازید.

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

بازی‌های مشابه Pinball Arcade

Skate City 3.1

Poly Bridge 2 1.01

Football Manager 2020 20.4.0

Pinball Arcade 8.1.0

Poly Bridge

Cities Skylines: Concerts

Everything

Pinball Arcade 5.9

Cities: Skylines – Snowfall

American Truck Simulator 1.16.1

Construction Simulator 2015 1.02

COAST GUARD 1.0

The Sims 2: Super Collection 1.10

SimCity 4 Deluxe Edition 1.1.0

Pinball Arcade 4.4.0