PhotoLine 21.50

  • حجم: ۳۲,۲۰ مگابایت
  • نیازمندی سیستم: OS X 10.6 به بعد
  • تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۸
  • دسته بندی: مولتی مدیا، ویرایش عکس
عضویت و دانلود
  • دانلود PhotoLine برای مک

PhotoLine ابزار سودمند پردازشگر عکس، مرورگر عکس، برنامه طرح بند، ویرایش‌گر وکتور و ویرایشگر وب همراه با بسیاری از عملکردهای قدرتمند است.

 

این برنامه به عنوان یک برنامه 32 بیتی و 64 بیتی در دسترس است. عملکردهای تصاویر شامل پشتیبانی از Lab, CMYK, 16 bit channels, ICC profiles و raw data برای دوربین‌های دیجیتالی است. PhotoLine به شما تمام ابزاری را که نیاز دارید را پیشنهاد می‌کند: ابزاری مانند، Painting, cloning, filtering, blending و flood fill، همچنین افکت‌های مخصوص مانند: squirl, shadow, glowing, distorb, morphing, 3d projection. همچنین این برنامه از افکت‌های working layers, clipping layers, dynamic layer پشتیبانی می‌نماید. داده‌های EXIF دوربین‌های دیجیتالی و داده‌های IPTC نیز همچنین پشتیبانی می‌شوند. می‌توانید از چندین مرحله undo/redo، فیلترهای پلاگین‌ها و … نیز استفاده نمایید.

 

با PhotoLine فایل‌های PDF خود را ذخیره و بخوانید. وکتور‌های گرافیکی بسازید، اضافه نمایید، حذف نمایید، نقاط وکتوری را حرکت دهید. خطوط را منحنی بزیه تبدیل کنید، از پترن‌ها استفده نمایید و …

 

این برنامه هم چنین دارای ضیط کننده اکشن‌ها است. می‌توانید کارهای خود را به وسیله این برنامه ضبط نمایید و از batch converter برای تبدیل آن‌ها به یک فایل انیمیت شده gif استفاهد نمایید. همچنین با این برنامه می‌توانید تمامی کارهای مختص به وب خود را انجام دهید. فایل‌های GIF شفاف و انیمیت شده، انیمیشن ها، JPEG2000, HD-Photo, Flash format (swf).