دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود برنامه ExactScan Pro 22.5 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

ExactScan Pro به شما اسکن سرعت بالای اسناد شما را برای مک پیشنهاد می‌دهد! این برنامه معروف، کارکرد آسان برای بیش از ۲۰۰ اسکنر را به شما می‌دهد، اسکنر‌هایی شامل دستگاه‌هایی از Avision , Kodak , Oki , Visioneer , Xerox و …

ExactScan بسیاری از درایور‌های اسکنر‌های فراوان را در خود جای داده است، از Visioneer پرتابل تا Xreox , Kodak , Avision و …

این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا به آسانی کارت‌های تجاری خود، قبض‌ها و … را اسکن کنید و می‌تواند به طور مستقیم آن‌ها را ذخیره نماید.

با OCR این برنامه می‌توانید متن‌های داخل تصاویر را تشخیص دهید. متن‌ها را قابل ویرایش و یا جستجو سازید که بسیار سریع‌تر از همیشه خواهد بود! همچنین این برنامه با SpotLight کاملا سازگار است.

ExactScan Pro هر ویژگی حرفه‌ای را داراست! شما می‌توانید به تمامی ابزار‌های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید و کار‌های خود را به بهترین شکل انجام دهید.

همچنین این برنامه از Apple Script و از بسیاری از زبان‌ها شامل انگلیسی،‌ فرانسه، آلمانی، ایتالیای، ژاپنی و … پشتیبانی می‌کند.

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

برنامه‌های مشابه ExactScan Pro

DaisyDisk 4.23

A Better Finder Rename 11.50

PowerPhotos 2.0b16

Alfred PowerPack 5.0 EA4

Text Workflow 1.3.0

Magic Battery 7.4.0

Any Media Info 2.1.2

Disk Expert Pro 3.8

MacCleaner Pro 2.9

Duplicate File Finder Pro 6.17

App Cleaner & Uninstaller Pro 7.8

Keka 1.2.55

ForkLift 3.5.7

Aiseesoft Mac FoneTrans 9.1.50

Stats 2.7.23

FileAssistant 3.5

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید