Divinity Original Sin Enhanced Edition

عضویت و دانلود

بازی Divinity: Original Sin Enhanced Edition یک بازی در سبک اکشن- نقش آفرینی می باشد و این عنوان را می توان از موفق ترین بازی ها در سبک RPG دانست.

 

تصمیم گیری های نهایی را با افراد گروه تان انجام دهید، به گشت و گذار در جهان وسیع و پهناور بازی بپردازید و با همه کس و هر چیزی که بر سر راه تان قرار می گیرد، تعامل برقرار کنید. در این بازی شما در نقش یک شکارچی جوان قرار می گیرید و وظیفه دارید جهان را از وجود کسانی که به طور غیر منصفانه ای از جادو استفاده می کنند، پاک کنید. هنگامی که مشغول بررسی یک قتل معمول هستید، ناگهان خود را در میان یک توطئه می یابید که… لازم به ذکر است این نسخه از بازی حاوی تمامی آپدیت ها و تغییرات به وجود آمده برای بازی می باشد و گفته شده در داستان بازی نیز تغییراتی چند به وجود آمده است.

 

از ویژگی های جدید این سری از بازی Divinity میتوان به  پشتیبانی کامل از کنترلر , امکان نمایش 360 درجه مناظر فوق العاده و ارزیابی میدان جنگ از هر زاویه , صداگذاری مجدد بازی و شخصیت ها , اضافه شدن ماموریت های جدید و اضافی و یک پایان نو , مبارزات پیشرفته , مهارت های جدید برای تمام کلاس ها , مشکل تر شدن نبردها و اضافه شدن تاکتیک های جدید اشاره کرد.

 

نیازمندی سیستم

حداقل نیاز ها:

OS X 10.9.5 به بعد

 Intel Core2 Duo E6600 or equivalent

2048 MB RAM

 Intel HD4000

اسکرین شات

Divinity Original Sin Enhanced Edition

 

Divinity Original Sin Enhanced Edition

 

Divinity Original Sin Enhanced Edition

دیدگاه ها

 1. Avatar mohammad گفت:

  dostan in file moshkel dare va kar nemikoneee

 2. Avatar Masih گفت:

  ??Slm Toye macOS Sierra Errore This App Can’t Be Opened Mide… Male OS Hast

  • Avatar مسعود گفت:

   درود
   بله متاسفانه بسیاری از برنامه و بازی ها، هنوز نسخه سازگاری با macOS Sierra را منتشر نکرده اند.
   در صورت انتشار سریعا بر روی سایت قرار خواهد گرفت.
   سپاس