Beamer 3.1

عضویت و دانلود

Beamer برنامه ای فوق العاده برای متصل کردن مک به Apple TV خود می باشد . هر فایل فیلمی را داخل Beamer بکشید و این برنامه شروع به برقراری با تلویزیون اپل شما می کند ! دیگر نیاز به جیلبریک نیست ! با ما باشید تا با این برنامه فوق العاده آشنا شوید .

 

این برنامه از اکثر فرمت های ویدئویی پشتیبانی می کند ، بنابراین شما نیاز نیست فایل های ویدئویی خود را تبدیل کنید : AVI, MOV, MKV, WMV and FLV

 

یک AirPlay برای مک شما … هر نوع فایل ویدئویی را بروی Apple Tv خود مشاهده کنید . نیازی به تبدیل ویدئو و یا جیلبیریک APPle TV نیست ! تنها فایل را با Beamer باز کنید و کار شما تمام است ! بقیه کار ها را برنامه انجام می دهد .

 

هر نوع فایل ویدئویی را اجرا کنید … Beamer از فر نوع فرمت ، کدک و رزولیشنی پشتیبانی می کند : AVI, MKV, MOV, MP4, WMV, FLV

 

تصاویر با کیفیت بالا … از برنامه های دیگر استفاده نکنید ! Beamer مخصوص این کار طراحی و بهینه شده است . فایل های ویدئویی شما همانگونه که بر روی دسکتاپ شما است زیباست !

 

زیرنویس راحت … Beamer به صورت اتوماتیک فایل های زیرنویس را تشخیص می دهد و از آنها استفاده می کند . زیرنویس ها به صورت اتوماتیک بر روی Apple Tv شما نمایش داده می شوند .

 

کنترل … شما می توانید از ریموت Apple Tv خود تمام کار ها را انجام دهید !

 

چه چیزی جدید است ؟

ورژن ۳.۱

پشتیبانی کامل از ASS/SSA

پشتیبانی برای زیرنویس ها با فرمت های sub./.idx

حل مشکل به یادآوری پسورد AirPlay

حل مشکلات دیگر

بهبود کارایی امکانات

نیازمندی سیستم

OS X 10.9 به بعد

اسکرین شات

Beamer 3.1

دیدگاه ها

  1. Avatar علیرضا بنی اسد گفت:

    الحق که بهترین هستید . درود بر شما و خسته نباشید