دنبال چه چیزی هستید؟

دانلود بازی Baldur’s Gate 3 v4.1.1.1311526 برای مک

اگر در نصب برنامه‌ها مشکل دارید، از «خدمات VIP نصب برنامه‌های» تیم مک نید استفاده کنید. استفاده از خدمات ویژه

اسکرین‌شات‌ها

Baldur’s Gate 3 داستانی از مشارکت و خیانت، فداکاری و بقا و فریب قدرت مطلق است در قلمروهای فراموش‌شده منتظر شماست. توانایی‌های اسرارآمیزی در درون شما بیدار خواهند شد و باید یا مقاومت کنید و یا فساد را در آغوش بگیرید و به شر تبدیل شوید.

بازی Baldur’s Gate 3 با ژانر نقش‌آفرینی، نسخه جدید بازی معروف Baldur’s Gate II: Shadows Of Amn است که در دنیای اژدها و سیاه‌چاله‌ها اتفاق می‌افتد. در این بازی جذاب و درگیرکننده ماموریت‌های مختلفی برعهده شماست که باید آن‌ها را به سرانجام برسانید؛ اما یکی از اصلی‌ترین ماموریت‌هایتان این است که درباره انگل مایندفلیر که شخصیت اصلی بازی و همراهانش به آن آلوده شده‌اند، اطلاعاتی جمع کنید تا بتوانید افراد آلوده‌شده را هرچه سریع‌تر نجات دهید.

این بازی از محصولات استودیوی مشهور بازی‌سازی Larian Studios است که  شما باید در این بازی نیروهایتان را جمع کنید و به قلمروهایی که فراموش شده‌اند بازگردید.

در این بازی با شخصیت‌های متنوع و مختلفی سروکار دارید و باید انگلی را که در مغزتان جا خوش کرده و می‌خواهد شما و تمام همراهانتان را نابود کند، از بین ببرید، اما چیزی که این بازی را جذاب می‌کند این است که این انگل  هرچه بیشتر شما را آلوده کند، قدرت شما بیشتر و بیشتر می‌شود!

گرافیک بازی Baldur’s Gate 3 چنان به دنیای واقعی نزدیک است و شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد که ممکن است حتی آن را با یک فیلم سینمایی اشتباه بگیرید!

Baldur’s Gate 3 با موتور جدید Divinity 4.0 ساخته شده است و آزادی بی‌سابقه‌ای برای کاوش، آزمایش و تعامل با دنیای جدیدی به شما می‌دهد. این بازی روایتی بزرگ و سینمایی را بیشتر از همیشه به شخصیت‌هایتان نزدیک می‌کند و به انتخاب‌های شما واکنش نشان می‌دهد.

قلمروهای فراموش‌شده این بازی دنیایی وسیع، دقیق و متنوع است. رازهایی در اطرافتان وجود دارد که باید آن‌ها را کشف کنید و همان‌طور که  به پشت بام های درخشان شهر بالایی سفر می کنید، دزدکی حرکت کنید، شیرجه بزنید، هل دهید، بالا بروید و بپرید.

اینکه چگونه زنده بمانید، و این به شما بستگی دارد که چه اثری در جهان می‌گذارید!

نکته: این بازی بر روی دستگاه‌های مک با پردازنده m1 و سیستم عامل Big Sur اجرا می‌شود.

قیمت بازی در استیم: $59.99

برای اطلاع رسانی از «برنامه‌های رایگان شده روز، آموزش‌های کاربردی، تخفیف‌های اکانت‌های VIP و حل مشکلات مک» عضو کانال تلگرامی مک نید شوید.
عضویت در کانال تلگرام

بازی‌های مشابه Baldurs Gate

Wasteland 3 v1.5.3.305909 (50361)

Dead Age 2 v1.132

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master 0.9.0.1

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master 0.8.0.2

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master 0.7.0

Pillars Of Eternity II – Deadfire

The Great Whale Road

Masquerada Songs and Shadows

Torment: Tides of Numenera

Breach and Clear : Deadline Rebirth

Balrum 1.1.2

Darkest Dungeon

Divinity Original Sin Enhanced Edition

Undertale 1.1