memoji

نحوه استفاده از Tapback در پیام رسان (Messages) مک

۶ دی ۱۳۹۵

Tapback یک خاصیت هوشمند و جدید است که در Messages و iMessages اضافه شده است. که شما میتوانید با استفاده از این خاصیت،افکار یا احساس خود در مورد یک پیام بیان کنید. به عنوان مثال اگر شما فکر میکنید که یک پیام خنده دار است، میتوانید با این ویژگی جدید به آن واکنش نشان دهید.

 

توجه:

 شما و دریافت کنندگان پیام باید با استفاده از  macOS 10.12 Sierraیا iOS 10 برای ارسال و دریافت Tapback  استفاده کنید. اگر شما یک Tapback به یک گیرنده پیام ارسال کنید که از نسخه های قبلی macOS یا iOS استفاده می کند، یک برچسب متن به جای آیکون Tapback دریافت می کند.

 

نحوه ی استفاده از Tapback در مک :

۱ –   برنامه ی Massages را اجرا میکنیم.

۲ – بر روی پیام، ویدئو، تصویر،  کلیک کرده و نگه میداریم.

۳ – شما میتوانید لایک، دیس لایک، علامت تعجب، قلب و… را به عنوان یک Tapback  برای واکنش به پیام انتخاب کنید.

پیام Tapback  انتخاب شده در بالای پیام شما به عنوان یک حباب کوچک ظاهر خواهد شد.


این یک ویژگی نسبتا ساده است اما می توان آن را سرگرم کننده و یک راه سریع برای پاسخ به یک پیام بدون نیاز به تایپ کردن دانست، و می توان آن را به عنوان بیان احساسات خود نسبت به پیام فرستاده شده بیان کرد (با این فرض که آن احساسات رضایت بخش توسط یک آیکون کوچک نشان داد شود).

همچنین شما می توانید   Tapback ارسال شده در یک پیام با کلیک کردن و نگه داشتن و سپس انتخاب نماد Tapback برجسته قبل را انتخاب و آن را حذف کنید.

 

موفق باشید.

macneed.ir

abdolkarim
عبدالکریم بازدار
عبدالکریم همیشه سادگی و زیبای رو دوست داره و بهمین خاطر از محصولات اپل خوشش میاد، البته آچارفرانسه هم هست، از جنوب كشور در خدمت شما عزیزان اپلی خواهد بود