هر آنچه از اپل نیاز دارید

دانلود، آموزش و بررسی را از ما بخواهید

ArvanCloud
Giftcard
× توجه کنید! برای حل مشکل خطای 1009 دستگاه‌های اپل خود به تلگرام مک نید مراجعه بفرمایید.
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۷
دسته بندی: بازی، نقش آفرینی

اگر جزو علاقه‌مندان بازی‌های نقش آفرینی کلاسیک باشید، حتما نام بازی Pillars of Eternity را شنیده‌اید؛ حال نسخه دوم این سری با نام Pillars of Eternity II: Deadfire برای کاربران مک روانه بازار شده است.

بازی Pillars of Eternity II: Deadfire روایتگر داستانی دیگر از سرزمین Eora است. همانند نسخه پیشین شما در نقش یک واچر قرار دارید؛ شخصیتی که می‌تواند روح مردم را ببیند و ذهن آن‌ها را بخواند. حال روزی از روزها Eothas، خدای نور که به مرگ و تولد اعتقاد دارد، در زیر قلعه Caed Nua از خواب بیدار می‌شود و در جریان یک نبرد، شخصیت اصلی را به‌شدت زخمی می‌کند. حال شما پس از رسیدن به محل مجمع‌الجزایر Deadfire، وظیفه دارید به دنبال این خدای باستانی بگردید و جواب سوال‌های خود را بگیرید.

ز نظر گیم‌پلی، بازی Pillars of Eternity II: Deadfire یک اثر نقش‌آفرینی با دوربین ایزومتریک است که می‌توانید آن را به صورت تک‌نفره انجام دهید. در جریان بازی کردن با شخصیت‌های مختلفی روبه‌رو می‌شوید و تصمیم‌گیری‌های شما، مهم‌ترین ویژگی بازی است؛ زیرا در جریان انتخاب‌هایتان در بخش داستانی می‌توانید بعضی از شخصیت‌ها را وارد تیم‌تان کنید و با آن‌ها به ماجراجویی در دنیای بازی بپردازید.

 

نیازمندی سیستم

حداقل سیستم مورد نیاز:

پردازنده: Intel Core i5-4570S @ 2.9GHz

مموری: ۸ گیگابایت رم

گرافیک: NVIDIA GeForce GT750M

اسکرین شات

Pillars Of Eternity II - Deadfire

Pillars Of Eternity II - Deadfire

Pillars Of Eternity II - Deadfire

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

برچسب ها:, , , , , , , , , ,