هر آنچه از اپل نیاز دارید

دانلود، آموزش و بررسی را از ما بخواهید

ArvanCloud
My Apple ID
× توجه کنید! برای حل مشکل خطای 1009 دستگاه‌های اپل خود به تلگرام مک نید مراجعه بفرمایید.
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۵

Sierra نام جدیدترین سیستم عامل مک می باشد. نخستین نسخه آزمایشی عمومى از این نسخه هم اکنون در دسترس عموم قرار گرفته است.هم اکنون می توانید با آموزش های لازم این نسخه را دانلود و نصب کنید.همراه با ما باشید.

شب گذشته اپل ، شبی نرم افزاری بود،شبی پر از ویژگی ها و صنعت نرم افزاری که برای بیش از ۶۰۰۰ نفر به نمایش گذاشت. سیستم macOS Sierra نام جدید ترین سیستم عامل  مک می باشد. همچنین دیگر نام OS X وجود ندارد و زین پس باید این سیستم عامل را macOS صدا بزنیم. این نسخه از مک ۱۰.۱۲ تغییرات مهمی داراست که یکی از آنها اضافه شدن Siri به مک می باشد. هم اکنون پس از ۵ سال از معرفی سیری با iOS 5 و iPhone 4s ، سیری در مک شماست تا دستور های شما را اجرا کند.

 

دیگر ویژگی این نسخه اضافه شدن قابلییت باز شدن پسورد سیستم با اپل واچ بصورت خودکار می باشد. ویژگی دیگر کلیپبورد همگانی است! به این معنا که اگر آیفون و یا آیپد شما تصویری نوشته ای کپی کردید مستقیم همان را در مک خود خواهید داشت و می توانید از آن در مک و یا آیفون خود استفاده کنید. اضافه شدن قسمت iCloud Drive به این سیستم عامل و داشتن محتویات خود چه در دسکتاپ و چه در دیوایس خود و اما یک چیز دیگر. در این نسخه ویژگی پاکسازی هارد و ایجاد فضای خالی بصورت خودکار صورت گرفته است و دیگر نیازی به برنامه های جانبی نیست. 

تفاوت اين نسخه با نسخه بتا:

اپل از سال گذشته هنگام عرضه نسخه جديد سيستم عامل هاى خود ، نخست نسخه هاي بتا را بدست توسعه دهندگان خود ميدهد و پس از يكماه نسخه عمومى بتا را براي كاربران عمومي منتشر مي كند  تا هركس كه بخواهد بتواند از جديدترين سيستم عامل استفاده كند. اين نسخه ها باپسوند Public beta منتشر ميشود و تا شهريور ماه و با عرضه نسخه نهايي بصورت مكرر بروز ميشوند

نیازمندی سیستم

MacBook (اواخر ۲۰۰۹ به بعد)
iMac (اواخر ۲۰۰۹ به بعد)
MacBook Air (اواخر ۲۰۱۰ به بعد)
MacBook Pro (اواخر ۲۰۱۰ به بعد)
Mac Mini (اواخر ۲۰۱۰ به بعد)
Mac Pro (اواخر ۲۰۱۰ به بعد)

اسکرین شات

macOS 10.12 Sierra Public beta 1

دیدگاه ها

  1. رفیق گفت:

    salam, chera dge file haye Macos final nemizarin too site? alan 10.12.2 final release shode…
    tnx

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

برچسب ها:, , , , , , , , , , , , , , ,