memoji

دانلود برنامه MacJournal 6.2.1

۹ آذر ۱۳۹۵

Mac Jourbal محبوب ترین برنامه برای یادداشتهای روزانه برای مک می باشد. نسحه ششم این برنامه از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد.

 

در این نسخه حالت  تقویم به برنامه اضافه شده است که تمامی ورودی ها را از هریادداشتی،موقعییت مکانی،شمارش کلمه ها با پشتیبانی از بلاگ نشان می دهد.حالت Time Line به برنامه اضافه شده است که فعالببت های نوشتاری را در طول زمان نشان می دهد. Mac Journal 6 حتی به شما ویژگی ساخت کتاب با فرمت های مختلف برای انتشار میدهد.  شما می توانید هر نوع فایلی و سندی را اضافه کنید. شما تنها محدود به نوشته نیستید. PDF ها،فیلم های Quick time،تصاویر،صدا ها و … را تنها درگ کنید و آنها را اضافه کنید. 

 

همچنین می توانید صدا و ویدیو و … ضبط کنید و حتی آن ها را در بلاگ خود به اشتراک بگذارید. بلاگ هایی نظیر Blogger,Wordpress,Live Journal,Posterous و Tumblr. همچنین پشتیبانی از Dropbox به این برنامه اضافه شده است. شما می توانید یادداشت های خود را براساس تاریخ،زمان،موضوع،تگ ها و … دسته بندی کنید و هر زمان نیاز داشتید بر اساس نیاز خود قسمت مورد نظر را پیدا کنید.  در قسمت تقویم  می توانید بر اساس ماه و روز نوشته های خود را دسته بندی کنید.

 

شما می توانید فایل های خود را بصورت همگانی و یا خصوصی داشته باشید.  همانطور که گفته شد می توانید نوشته های خود را در شبکه ها و بلاگ های زیادی به اشتراک بزارید و یا نمی خواهید؟ مشکلی نیست می توانید تمامی اسناد خود را بصورت خصوصی نگهدارید و آنها را رمزگذاری کنید.

 

چه چیزی جدید است ؟

ورژن ۶.۲.۱

  • حل مشکل کرش هنگام unlick بخش view
  • حل مشکل دانلود دسته بندی از برخی از سرور های وردپرس
  • حل مشکل دانلود تمام محتوا از سرور LiveJournal
  • حل مشکلات برنامه هنگام بارگذاری

نیازمندی سیستم

OS X 10.7 به بعد

اسکرین شات

MacJournal 6.2.1