لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

دانلود برنامه GoodTask 3.2.5

۲۲ دی ۱۳۹۵

GoodTask 3 برنامه ای به عنوان Reminder (به یاد اوری) امور روزانه می باشد. امور شما در تقویم قرار گرفته است با باز کردن ان ها و مشاهده ان ها بر مبنای ویژگی برنامه به طور روزانه/هفتگی/ماهانه  ان ها را انجام دهید.

 

تگ های که در این برنامه قرار گرفته اند می توانند برای عنوان و یادداشت شما قرار گیرند. می توانید لیستی از تگ های مورد علاقه خود را درست ککنید تا ان ها را به طور جداگانه تنظیم کنید.

 

ایجاد امور جدید توسط Smart Add. قواعد و برنامه ی خود را تنظیم کنید و امور جدید را اضافه کنید. از کارهای دیگر که میتوان در این برنامه انجام داد می توان به ایجاد لیست هوشمند (Smart List) به همراه اولویت بندی اشاره کرد. همچنین با کلیک راست بر روی کار ها می تونید وارد تنظیمات تغییر روز و تاریخ انها شوید. نمامی وظایف، کارهای عقب افتاده، زمان بندی ها، سر رسیده ها، بسته به مکان،اولویت بندی ها و … می توانند به راحتی و به طور جداگانه نمایش داده شوند. همچنین روز ها و تاریخ ها می توانند به طور جداگانه تنظیم شوند.

 

چه چیزی جدید است ؟

ورژن ۳.۲.۵

  • بهبود کارایی امکانات برنامه
  • حل مشکلات

نیازمندی سیستم

OS X 10.10 به بعد و پردازنده ۶۴-bit

اسکرین شات

GoodTask 3.2.5

لینک دانلود
۱۳ مگابایت

راهنمای دانلود

برای دانلود ، روی لینک دانلود کلیک کرده تا فایل مورد نظر شروع به دانلود کند. اگر از نرم افزار مدیریت دانلود استفاده نمی کنید ، پیشنهاد می شود از برنامه Folx Pro موجود در سایت استفاده کنید.
همچنین برای استخراج فایل های فشرده پیشنهاد می شود از برنامه ، The Unarchiver استفاده کنید.