لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

دانلود برنامه FontExplorer X Pro 6.0

۱ مهر ۱۳۹۵

FontExplorer X Pro برنامه ای جامع و حرفه ای جهت سازمان دهی و ترتیب بخشیدن به فونت های شما می باشد. از طریق این برنامه می توانید تمامی کالکشن های خود را در این برنامه داشته باشید و در صورن نیاز به آسان ترین روش ممکن می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. 

 

FontExplorer X بهینه شده و برای استفاده حرفه ای می باشد. این یک راه حل برای در دست گرفتن قدرت مدیریت فونت های شما در مک می باشد. حال شما با این برنامه می توانید به آسانی فونت های موجود خود را مدیریت ، سازماندهی و انتخاب کنید. این برنامه کتابخانه ی فونت شما را بصورت سریع و حرفه ای پردازش می کند. 

 

زمانی که شما در حال اضافه کردن فونت های جدید هستید از داخل فروشگاه داخل برنامه ای می توانید به هزاران هزار فونت زیبا دسترسی داشته باشید. این برنامه دارای رابط کاربردی زیبا همراه با قابلییت شخصی سازی تولبار و اکتیو کردن کنترل ها و… می باشد. اگر شما دارای فونت های فراوان هستید و نمی توانید آن ها را مدیریت کنید به شما داشتن این برنامه را بسیار پیشنهاد می کنیم.

 

چه چیزی جدید است ؟

ورژن ۶.۰

حل مشکلات برنامه

نیازمندی سیستم

OS X 10.8 به بعد

پردازنده ۶۴ بیتی

اسکرین شات

FontExplorer X Pro 6.0

لینک دانلود
۲۸ مگابایت

راهنمای دانلود

برای دانلود ، روی لینک دانلود کلیک کرده تا فایل مورد نظر شروع به دانلود کند. اگر از نرم افزار مدیریت دانلود استفاده نمی کنید ، پیشنهاد می شود از برنامه Folx Pro موجود در سایت استفاده کنید.
همچنین برای استخراج فایل های فشرده پیشنهاد می شود از برنامه ، The Unarchiver استفاده کنید.