هر آنچه از اپل نیاز دارید

دانلود، آموزش و بررسی را از ما بخواهید

ArvanCloud
Giftcard
× توجه کنید! برای حل مشکل خطای 1009 دستگاه‌های اپل خود به تلگرام مک نید مراجعه بفرمایید.
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۵

یکی از مشکلاتی که شما در سیستم مک خود گاهی مشاهده میکنید، خطای «The application ‘Application.app’ is not open anymore.» می باشد. این خطا زمانی نمایش داده می شود که شما سعی در برقرار ارتباط با Preview, Finder, Steam و بسیاری دیگر از برنامه ها می باشد.

fix application not open anymore mac error

زمانی که شما این خطا را مشاهده می کنید، برنامه به صورت غیر قابل پیش بینی در دسترس نمی باشد و نمی توانید آن را اجرا کنید.

قبل از اینکه شما نگران این موضوع شوید، ما به شما چندین روش برای حل مشکل «Application is not open anymore» در سیستم عامل مک خواهیم گفت.

 

حل مشکل «Application is not open anymore» با خارج کردن Process همراه برنامه

fix application not open anymore mac error

اولین راه ساده برای حل این مشکل ترفند Force Quite the Mac app می باشد. به طور مثال اگر برنامه ای مانند Preview دچار این مشکل شد با فشردن کلید های ترکیبی Command+Option+Escape و انتخاب برنامه Preview گزینه force quite را انتخاب کنید.

 

بعضی اوقات برنامه مورد نظر شما شامل گزینه Force Quite نمی شود و به این معناست که شما برای خارج کردن Process برنامه نیاز به راه حل دیگری دارید!

بهترین راه حل در این مواقع استفاده از Activity Monitor می باشد که در این آدرس می توانید آن را بیابید: 

/Applications/Utilities/ 

سپس در پنجره اجرا شده، Process برنامه را انتخاب کرده و بر روی گزینه Kill کلیک نمایید.

fix application not open anymore mac error

بعد از انجام این مراحل، به راحتی شما می توانید برنامه را بدون مشکل و خطای «Application is not open anymore» مشاهده و اجرا کنید.

 

اما شما می توانید با ریستارت (Reboot) کردن سیستم خود این مشکل را نیز حل کنید و این زمانی ضروری می باشد که برنامه ای که به شما خطای «Application is not open anymore» را نمایش می دهد دارای Process های بسیاری است که گاها موفق به Kill کردن آنها نیستید.

 

موفق باشید.

macneed.ir

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

برچسب ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,