memoji

دانلود برنامه Dropshare 4.5

۷ آذر ۱۳۹۵

Dropshare یک برنامه ی بسیار سریع در زمینه به اشتراک گذاری فایل های می باشد. در واقع این برنامه در منو بار شما جای می گیرد و براحتی با یک درگ اند دراپ می توانید فایل های خود را به اشتراک بگذارید. همچنین این برنامه توانایی به اشتراک گذاری در هاست بدون تبلیغات را در اختیار شما می گذارد.تنها از سرور خود استفاده کنید. Drop share از SCP از طریق SSH را پشتیبانی می کند. به معنای Secure Copy. 

 

ویژگی ها :

هر چیزی را آپلود کنید: هیچ اهمییتی ندارد فایلتان چه پسوندی دارد,موسیقی باشد,تصویر و یا هر چیز دیگر را. همچنین قابلییت به اشترک گذاری کلیپ بورد های ذخیره شده را دارد.

صفحات دانلود بسیار زیبا: بجای ارسال مستقیم لینک و کارهای اضافی این برنامه تم های بسیار جذابی برای لینک های استخراج شده در اختیار شما می گذارد.

آپلود اتوماتیک اسکرین شات: آپلود اسکرین شات ها تا بحال به این حد راحت نبوده است! تنها کافیست اسکرین شات را تهییه کنید و چند ثانیه صبر کنید سپس خواهید دید لینک تصویر شما آماده است.

تنها با یک کلیک می توانید فایل ها را از روی سرور خود حذف کنید

دیگر فایل هایی که آپلود کرده اید را از یاد نبرید: تمامی فایل های آپلود شده در تاریخچه آپلود شما موجود می باشد و براحتی با جستجو ساده می توانید آنها را پیدا کنید.

پشتیبانی کامل از iPv6 

Secure Copy به شما اجازه می دهد بصورت بسیار امن فایل ها را در سرور خود اضافه کنید.

Drop share از SCP بر روی SSH پشتیبانی کامل می کند.

 

چه چیزی جدید است ؟

ورژن ۴.۵

  • اضافه شدن ابزار Dropshare Cloud
  • اضافه شدن پیش نمایش Synchronization
  • اضافه شدن گزینه های انتخابی برای Markdown
  • بهبود کارایی امکانات برنامه
  • بهبود UI برنامه
  • حل مشکلات بوجود آمده

نیازمندی سیستم

OS X 10.9 به بعد و پردازنده ۶۴bit

اسکرین شات

Dropshare 4.5