هر آنچه از اپل نیاز دارید

دانلود، آموزش و بررسی را از ما بخواهید

ArvanCloud
My Apple ID
× توجه کنید! برای حل مشکل خطای 1009 دستگاه‌های اپل خود به تلگرام مک نید مراجعه بفرمایید.
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۵
دسته بندی: کاربردی، هارد دیسک

Disk Drill برنامه ای برای رکاوری داده ها در سیستم عامل Mac می باشد. به اساتی از فایل های خود در برابر اتفاقت تصادفی که منجر به حذف فایل های شما می شوند مراقبت کنید. وقتی فایلی حدف شود توسط Recovery Vault نه تنها خود فایل بلکه دارایی ها و حتی اطلاعات ان فایل نیز برگردانده می شوند مانند مواردی مثل اسم فایل، مقصد و…

 

بنابراین شما همیشه قادر به برگرداندن داذه هایتان از فایل های سیستم مک (HFS/HFS+) و پارتیشن های FAT32 خواهید بود.این برنامه همچنین دارای یک دیسک قدرتمند S.M.A.R.T.می باشد که از سخت افزار های دیسک دیده بانی می نماید تا اگر اشکالی در سیستم به وجود اید قادر به ارسال اخطار باشد. نسخه Pro این برنامه دارای یک ویژگی دیگر برای اسکن کردن فایل های FAT, NTFS, HFS/HFS+ و دیگر فایل های سیستم میباشد. با اسکن سریع شما قادر به تشخیص مکان فایل های حذف شده FAT و NTFS میباشید. این روش بسیار سریع و دقیق است اما برای فایل هایی که در مدت زمان خیلی قبل از سیستم پاک شده اند کاربرد ندارد.

 

این برنامه حرفهای اما بسیار ساده قابلیت برگرداندن فایل های دیسک های Mac ، هارد های اینترنال و اکسترنال،  مموری کاردها، دوربین ها ، iPod Classic و … می باشد.بنابراین اگر درایو شما به طور تصادفی صدمه دیده و یا به طور اتفاقی مویسقی ، عکس ها و یا فایل های دیگر خودرا از دست داده اید نگران از بین رفتن فایل های خود نباشید. همچنین با گداشتن رمز بر روی فایل های خود ان ها را از دست کسانی که شاید قصد پاک کردن آن ها را داشته باشند در امان نگه دارید.

 

چه چیزی جدید است ؟

ورژن ۳.۱.۷۶۹

  • بهبود کارایی حالت Clean Up
  • پشتیبانی کامل از macOS 10.12
  • بهبود UI برنامه
  • حل مشکلات کرش گزارش شده

نیازمندی سیستم

OS X 10.8.5 به بعد

اسکرین شات

Disk Drill 3.1.769

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

برچسب ها:, , , , , , , ,