هر آنچه از اپل نیاز دارید

دانلود، آموزش و بررسی را از ما بخواهید

ArvanCloud
Giftcard
× توجه کنید! برای حل مشکل خطای 1009 دستگاه‌های اپل خود به تلگرام مک نید مراجعه بفرمایید.
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۷
دسته بندی: اخبار

همان طور که روزنامه نگار های مختلف پیش بینی کرده بودند اپل در رویداد سه شنبه شب خود از نسل دوم اپل پنسل ( Apple Pencil ) با ویژگی های مختلفی رونمایی کرد.

 

اولین تغییر بزرگی که این قلم نسبت به نسل قبلی خود کرده است، اضافه شدن آهنرباست که این امکان را به کاربر می دهد تا هم دیگر نگران گم شدن قلم نباشد و هم طریقه شارژ آن تغییر کرده است.

 

 

همان طور که در پست های قبلی اشاره کردیم آیپد پرو های جدید دیگر درگاه Lightning ندارند و اپل آن را با USB-C جایگزین کرده است پس دیگر درپوشی وجود ندارد که از طریق آن قلم خود را شارژ کنید. راهکار چیست؟ اپل پنسل ۲ به بدنه آیپد می چسبد و به شکل بیسیم شارژ می شود. زیبا نیست؟

 

Apple Pencil 2

 

نسل دوم اپل پنسل از جسچرهای حرکتی نیز پشتیبانی می کند، در نتیجه کاربر مثلاً می تواند موقع طراحی در نرم افزارها، ابزار طراحی خود را با لمس کردن بدنه قلم تغییر دهد. یا در اپلیکیشن Notes با دوبار لمس بدنه قلم، ابزار پاک کن انتخاب می شود. اگر بخواهید می توانید این جسچرها را شخصی سازی کنید و در اپلیکیشن های مختلف به شکل مورد نظر خود مورد استفاده قرار دهید.

 

لازم به ذکر است که نسل دوم اپل پنسل تنها با آیپد پرو های جدید سازگار است و به قیمت ۱۲۹$ از این لینک قابل خرید است.

سپهر                    گنجی
نویسنده این پست: سپهر گنجی با من در ارتباط باشید
چند سالیست که با دنیای بزرگ اپل آشنا شدم و همیشه دوست داشتم در یک وب سایت معتبر با توجه به علایق خود فعالیت کنم كه مک نید این فرصت را به من داد تا بتوانم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهم.

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

برچسب ها:, , , ,