هر آنچه از اپل نیاز دارید

دانلود، آموزش و بررسی را از ما بخواهید

ArvanCloud
Giftcard
× توجه کنید! برای حل مشکل خطای 1009 دستگاه‌های اپل خود به تلگرام مک نید مراجعه بفرمایید.
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۷
دسته بندی: اخبار

اپل در رویداد رسانه ای امروز در بروکلین، نیویورک، اعلام کرد که کاربران مک در سراسر دنیا به ۱۰۰ میلیون نفر رسیده است.

 

رویداد ویژه‌ی اپل پس از چند هفته انتظار، سرانجام آغاز شد و در ابتدای مراسم، تیم کوک روی صحنه آمد و به ارائه‌ی برخی آمار جالب پرداخت. بر اساس گفته‌های مدیرعامل فعلی اپل، تعداد کاربران فعال Mac هم‌اکنون مرز ۱۰۰ میلیون نفر را رد کرده است.

 

آن‌طور که تیم کوک می‌گوید، ۵۱ درصد از این ۱۰۰ میلیون نفر، کاربرانی کاملا جدید هستند و ۷۶ درصدِ آن‌ها را، کاربران چینی تشکیل می‌دهند. کوک مدعی شده است که Apple هم‌اکنون از لحاظ رضایت مشتریانش، رتبه‌ی یک را در دنیا دارد. مدیرعامل اپل همچنین گفت که «دارندگان مک، عاشق دستگاه‌هایشان هستند؛ در تمامی نظرسنجی‌هایی که برگزار می‌کنیم، مک‌ها همچنان بیشتر از دیگر محصولات ما، مشتریانمان را راضی می‌کنند».

 

اپل اخیرا جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل macOS را به‌ نام macOS Mojave منتشر کرد. این شرکت در جریان برگزاری رویداد خود، ضمن ارائه‌ی آمارهای فوق، از مک‌های جدید مجهز به این سیستم‌عامل رونمایی کرد که یکی از آن‌ها مک‌بوک ایر با نمایشگر رتینا بود.

سپهر                    گنجی
نویسنده این پست: سپهر گنجی با من در ارتباط باشید
چند سالیست که با دنیای بزرگ اپل آشنا شدم و همیشه دوست داشتم در یک وب سایت معتبر با توجه به علایق خود فعالیت کنم كه مک نید این فرصت را به من داد تا بتوانم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهم.

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

برچسب ها:, , ,