هر آنچه از اپل نیاز دارید

دانلود، آموزش و بررسی را از ما بخواهید

ArvanCloud
Giftcard
× توجه کنید! برای حل مشکل خطای 1009 دستگاه‌های اپل خود به تلگرام مک نید مراجعه بفرمایید.
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۵

پارتیشن ریکاوری در مک بخشی بسیار مهم میباشد که به شما اجازه می دهد مشکل سیستمی را  رفع کنید،درایو ها را تعمیرکنید،بک آپ های خود را برگردانید و یا حتی سیستم عامل را دوباره نصب کنید. با آموزش بازسازی دوباره ی پارتیشن ریکاوری در صورت از دست دادن آن همراه ما باشید.

اگر خود را در موقعیتی دیدید که مک شما درایو بوتیبل را با مشکل اجرا می کندو پارتیشن ریکاوری حذف شده است شما می توانید دوباره آن را بسازید. برای ساخت آن در ادامه همراه ما باشید.

 

Screenshot144

 

قدم نخست : یک کپی از سیستم عاملی که هم اکنون آن را دارید را دانلود کنید که نام آنها Install OS X و یا Install Mac OS X است. سیستم عامل را ها را از این قسمت سایت می توانید دریافت کنید. دقت کنید که سیستم عامل باید ۱۰٫۱۰ یا ۱۰٫۱۱ باشد و نسخه های آپدیت شده نباشد.

 

قدم دوم : از این قسمت به سایت توسعه دهندگان بروید.و آخرین نسخه Recovery Partion Creator را دانلود کنید. این یک اسکریپت اپل می باشد که پروسه ساخت دوباره پارتیشن را بر دوش دارد.


قدم سوم :  پس از دانلود برنامه بر روی Recovery Partion Creator.app کلیک راست کنید و Open را بزنید.

 

قدم چهارم : حال با باز شدن پنجره به ادامه کار بپردازید و نام درایوی که می خواهید برای بازسازی درایو پارتیشن انتخاب کنید را کلیک و OK کنید. معمولا نام آن Macintosh HD می باشد مگر آنکه آن را خود تغییر داده باشید.

 

Screenshot_111


قدم پنجم : حال به مسیر OS X دانلود شده در مرحله یکم بروید و فایل را به آن بدهید تا اسکریپت کار خود را شروع کند.

 

قدم ششم : پس از به اتمام رسیدن کار برنامه ، مک خود را ری استارت کنید و پس از شنیدن صدا بوت دکمه های Command+R را همزمان تا مشاهده لوگو اپل نگاه دارید. حال شما قسمت Recovery Partion را مشاهده خواهید کرد.

 

 

پیروز باشید

macneed.ir

دیدگاه ها

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

برچسب ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,